Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nové vztahy a utajená svatba: 10 největších odhalení z Karlových Varů

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpovědi

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se zaplnil hvězdnými hosty, kteří se hodili do gala a zazářili i po boku svých drahých poloviček. Některé celebrity na sebe také svou účastí prozradily několik zásadních informací, které se v jejich životech odehrály. Tohle je 10 největších odhalení z Karlových Varů.  

1. Petra Hřebíčková porodila dceru

Na oblíbenou herečku Petru Hřebíčkovou praskla informace, že se v polovině července stala trojnásobnou maminkou. Se svým partnerem, hercem Matějem Dadákem se dočkali dcery Marianny.

2. Jiří Bartoška bude poprvé dědečkem

Prezident filmového festivalu Jiří Bartoška bude poprvé dědečkem, jeho půvabná dcera Kateřina zazářila v 7. měsíci těhotenství právě během zahájení festivalu.

3. Hana Vagnerová přiznala vztah

Krásná herečka Hana Vagnerová prozradila pro redakci eXtra.cz, že je zamilovaná. "Vypadá to dobře a víc neřeknu," uvedla Hanka s úsměvem na tváři.

4. Martha Issová a David Ondříček se vzali

Herečka Martha Issová, jež září ve filmu Zátopek, se po téměř desetiletém vztahu provdala za režiséra Davida Ondříčka. Známý pár radostnou novinku oznámil během rozhovoru.

5. Jakub Štáfek ukázal krásnou rodinu

Herec Jakub Štáfek se stal letos v dubnu tatínkem rozkošné dcery Olivie, kterou mu porodila snoubenka Dominika Doležalová. Na karlovarský festival přijel Jakub s rodinkou za zábavou, ale také odprezentovat film Vyšehrad.

6. Aneta Vignerová už nechce děti

Modelka Aneta Vignerová je maminkou syna Jiřího, kterého přivedla na svět s režisérem Petrem Kolečkem. Další miminko v plánu už nemá. "Mně se o tom mluví špatně, protože dítě je obrovský dar. Ještě když vidím, že některé rodiny dítě mít nemohou a trpí tím, je to takové troufalé vůbec něco říct. Petr má z prvního manželství ještě dvě děti, a tak si myslím, že to stačí," uvedla.


7. Jakub Prachař a Sara Sandeva

Herec Jakub Prachař a herečka Sara Sandeva vyrazili po prasknutí jejich vztahu poprvé do společnosti. Společně navštívili v Karlových Varech premiéru filmu Zrcadla ve tmě.

8. Vojta Kotek se pochlubil krásnou přítelkyní

Herec Vojta Kotek poprvé dorazil ruku v ruce do společnosti se svou půvabnou přítelkyní, se kterou navštívil premiéru filmu Atlas ptáků. O jejich vztahu se štěbetalo již několik měsíců.

9. Elizaveta Maximová představila přítele

Herečka Elizaveta Maximová se také pochlubila novým vztahem, do Karlových Varů dorazila v doprovodu svého fešného partnera, reklamního režiséra Marka.

10. Olga Lounová už není single

Půvabná zpěvačka Olga Lounová se v jednom z rozhovorů svěřila, že již není single. Soukromí si ale velmi střeží a další informace o vztahu bude dle svých slov až do svatby tajit.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔


Související články

Další články