Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nové vlasy, dokonalé tělo: Agáta Hanychová prozradila eXtra.cz, jakou drží dietu

Nové vlasy, dokonalé tělo: Agáta Hanychová prozradila eXtra.cz, jakou drží dietu
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
Top forma

Agáta Hanychová (36) se pouští do rýsování své sexy postavy. Modelka se podrobuje sérii náročných cvičení a extrémních diet. Pro redakci eXtra.cz exkluzivně prozradila, jakých, podívejte se! Agáta si navíc změnila účes a září jako nikdy předtím.

Pořádně si zamakat

Agáta Hanychová slaví 36 a září jako nikdy. Osud jí sice staví do cesty samé rány, ona ale vychází jako vítězka. Teď se zrovna dostává do špičkové formy. Účastní se květnové výzvy, díky které si chce na břichu vysekat pořádné buchty.

"Výzva obnáší dvoufázové tréninky. Cvičím se soukromým trenérem, a také běhám a cvičím na zahradě," sdělila naší redakci exkluzivně Agáta. Věnuje se také tenisu nebo boxu. Pohyb má zkrátka v lásce. Jenže tyhle tréninky jsou neskutečně intenzivní, Agáta si totiž rozhodla dát pořádně do těla a naskočit na cvičební plán i jídelníček bikini fitnessek.

Do formy s Agátou:

- Detox v podobě čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

- Sacharidové vlny

- Dvoufázové tréninky

- Pravidelný běh

Místo jídla šťávy

A co dieta? "Sacharidové vlny," má jasno Agáta. Taková dieta je vhodná pro vyrýsování svalů. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších metod pro spalování tuků. Nejdříve se ale podrobuje půvabná modelka detoxu, při kterém pije pouze zeleninové a ovocné šťávy. "Je to psychicky náročné," přiznala.

Agáta teď jenom září a změnila si i účes. "Vlasy jsem si nebarvila, jenom mi je vyšisovalo sluníčko," prozradila. Nechala si pouze upravit prodlužko a přidat pár světlých pramínků.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy