Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nové VIP Prostřeno: To má být nějaký vtip? Tohle nejsou žádné hvězdy

Kdo vyhraje VIP Prostřeno?
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 11 fotografií
TV show

Speciální řada kulinářské show VIP Prostřeno lákala na slavné celebrity, místo toho ale čeká diváky zklamání. V show se totiž objeví jen dvě známé osobnosti, které dokáží rozpoznat na první dobrou. Těmi jsou Andrea Pomeje a Petr Vojnar. U Štěpánky Decastelo, Dominiky Mesarošové a prakticky neznámé moderátorky Sonii Edde budou tápat i ti největší milovníci bulváru.  

Tak tohle se nepovedlo. Ve VIP Prostřenu by své schopnosti měly ukázat hvězdy českého showbyznysu a v minulosti tomu tak opravdu bylo. Do show se totiž v minulých ročnících podařilo zlanařit například Agátu Hanychovou, Veroniku Žilkovou, Alici Bendovou, Danielu Šinkorovou, Ivana Vyskočila, Světlanu Nálepkovou, Petru Černockou, Dádu Patrasovou, Felixe Slováčka, Aničku Slováčkovou či Pavla Vítka s Janisem Sidovským.

A takhle bychom mohli pokračovat. Nejnovější díl ale nabídne pouze dvě osobnosti, které lze považovat za skutečné celebrity. Těmi jsou Petr Vojnar a Andrea Pomeje.

Vojnar proslul jako bývalý frontman boy bandu T-boyz a lidé si ho pamatují zejména díky megahitu Beruška. V posledních měsících se o něm navíc psalo v souvislosti s Lucií Vondráčkovou, s níž chodil přibližně půl roku a počátkem letošního roku jsme jako první informovali o jejich rozchodu. Zpěvákovo jméno bylo skloňováno i spolu s Dominikou Gottovou, se kterou spolupracoval na její recitované baladě, kterou věnovala svému zesnulému otci Karlu Gottovi.

Stejně tak Andrea Pomeje se proslavila především v minulosti, a to proto, že se vdala za Jiřího Pomeje. Sexy dýdžejka o sobě ale dává vědět i v současnosti, ať už svými koncerty, či výstavní postavou, kterou se chlubí na Instagramu. I v médiích se objevují často rozhovory s ní. Spolu s Vojnarem tak do VIP Prostřena patří. To samé se však nedá říct o zbytku ansáblu.

Dávno zapomenuté celebritky

Dominika Mesarošová se sice před lety "proslavila" jako playmate, to je ale vše, čím se proslavila. Navíc se před několika lety stáhla ze showbyznysu a v posledních letech není vůbec mediálně aktivní. Když ale zavřeme obě oči a budeme ignorovat, že se na Dominiku již dávno zapomnělo, možná uznáme, že je její účast oprávněná. Má to ale i tak jeden háček. Mesarošová totiž ve VIP Prostřenu už byla, a to přesně před deseti lety. Tak snad nevsadí na stejný jídelníček jako tehdy.

S ohledem na plejádu celebrit, které již VIP Prostřenem prošly, je ale zřejmé, že si diváci budou lámat hlavu kvůli Štěpánce Decastelo. Ta se totiž do showbyznysu dostala jenom proto, že je bývalou manželkou Reného Decastela, který si po ní začal s Evou Decastelo. A právě Eva ji začala s sebou vodit na VIP akce a pokusila se ze Štěpánky udělat celebritu. Ačkoliv kdysi dávno chvilku i moderovala pořad Intim Night, jejich snaha se nesetkala s úspěchem a Štěpánku znají opravdu jenom ti největší znalci bulváru.

Jako úplný úlet pak může působit účast Soni Edde. Moderátorka se proslavila díky moderování pseudozpravodajské relace Úplně debilní zprávy, kterou vysílala Prima Cool v hlavním vysílacím čase. Sonia má ale na rozdíl od Štěpánky výhodu, že je také moderátorkou na rádiu Kiss, takže svou fanouškovskou základnu určitě má.

Otázkou jen zůstává, zda mezi ně patří právě diváci Prostřena, kteří se v minulých letech namlsali pozvánkou do kuchyně svých oblíbených herců či zpěváků a nyní si budou muset vystačit s bývalým zpěvákem, sexy dýdžejkou, první manželkou skoro exmanžela známé moderátorky, bývalou playmate, která se showbyznysu roky vyhýbá, a neznámou moderátorkou, o které nejspíš do teď neslyšeli.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy