Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nové tváře seriálu Pan profesor: Student, který se vrátil z basy, i hvězda Ulice

Eva Hacurová v seriálu TV Nova Pan profesor.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
seriál

Dnešní devátý díl seriálu Pan profesor nabídne dvě nové tváře – studenta Erika, který se vrátil z basy, a novou učitelku jazyků Barboru, která se s ničím příliš nepáře. Ztvárnila ji Eva Hacurová, kterou diváci znají ze seriálu Ulice. Jak tyto dvě postavy rozvíří děj? Diváci se mohou těšit na vypjaté i emocemi nabité scény. Tentokrát nejenom ze školního prostředí, ale také z vězení.

Je to potížista, nebo slušňák? Třídu profesora Marka, kterého hraje Vojtěch Dyk (36), okouzlí nový student Erik Jurečka v podání mladého herce Šimona Obdržálka (24).

Erik se do školních lavic vrátil z vězení, což začne vzbuzovat obavy, ale i obdiv. Ředitel Král (Martin Pechlát) by se problémového nováčka rád zbavil. Do karet mu hraje, že krátce po jeho příchodu dojde ke krádeži tabletů pro pedagogy a napadení kolegy Pavla Moravce, kterého hraje Ondřej Bauer. Ředitel okamžitě ví, kdo je viníkem, a učiní s ním krátký proces. Jenomže co když je všechno jinak?

Do kabinetu nastoupí hvězda Ulice

Šimon Obdržálek, rodák ze Zlína a absolvent činoherního herectví na JAMU, nebude v aktuálním díle jedinou novou výraznou tváří. Poprvé se objeví také Barbora Růžičková, nová posila pedagogického sboru Gymnázia Pod Lipami. Hraje ji sympatická herečka Eva Hacurová (28), kterou znají diváci TV Nova jako Alici Hnátkovou ze seriálu Ulice.

„Barbora je přímá, veselá, není to záporná postava. Má nad sebou i nad ostatními nadhled,“ uvedla ke své postavě Hacurová, která je v reálném životě také kantorkou. „Učím na Vyšší odborné škole herecké v Michli. Mí studenti jsou plnoletí, někteří i starší než já, takže to je oproti seriálu jiné. Ale musím říct, že mě pedagogická práce moc baví a naplňuje,“ přiznala.

V seriálu hraje angličtinářku a němčinářku a hned na začátku svého působení na novém gymnáziu potká velkou lásku a bude poskytovat první pomoc. Energická Bára to ve škole i mimo ni okamžitě náležitě rozvíří a nenechá nikoho na pochybách, že zahrávat si s ní je velmi riskantní. Komu a jak zasáhne do života?

Devátou epizodu seriálu Pan profesor můžete zhlédnout na Nově ve čtvrtek 4. listopadu od 20:20 hod.

Více o seriálu Pan profesor (obsazení, hodnocení epizod) ➔

Související články

Další články