Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Nové tváře i známí hrdinové: Víme, co se na podzim stane v Ordinaci v růžové zahradě

+ Dalších 11 fotografií
Ordinace v růžové zahradě 2 se dnes otvírá už po patnácté. A přivítá nové tváře: Pavla Řezníčka v roli gynekologa Martina Brabce a Markétu Děrgelovou (dříve Frösslovou) v roli krásné lékařky Táni Márové. Dnes večer také přivede na svět své první dítě oblíbená sestřička Lada, a to za pořádně dramatických okolností!

Do osudů oblíbených hrdinů Ordinace v růžové zahradě se nesmazatelně zapíšou nové osobnosti i postavy z minulosti.

Do manželství Čestmíra Mázla s Alenou zasáhne jeho spolužák z medicíny, Martin. Do života Boba Švarce se vrátí matka Libuška, kterou roky neviděl, i bratr Ludva, kterého nikdy nepoznal. Zpřetrhané vazby s rodinou bude slepovat i Mára. O rozruch v životě Oty Kováře se s razancí sobě vlastní postará záchranářka Zita. A co nedá spát Marice?

Čestmír, Alena a Martin

Zatímco Jakub (Ladislav Ondřej) nastupuje jako medik na takzvané „kolečko“ do nemocnice a rozčiluje Čestmíra Mázla (Petr Rychlý) nejen doma, ale i v práci, Aleně (Michaela Badinková) dělá společnost Mázlův kamarád ze studií Martin Brabec (Pavel Řezníček). Martin je velmi atraktivní muž, podlehne Alena jeho neodolatelnému kouzlu? Bude si chtít kvůli charismatickému lékaři zkomplikovat situaci v práci i konečně poklidný rodinný život s Čestmírem?

A co se stane, až se v Martinově blízkosti objeví krásná právnička Stárková (Simona Krainová) a její půvabná dcera Josefína (Kateřina Marie Fialová)?

Na pozadí dramat v Mázlově rodině se odehrává silný příběh pacientky, jež vinou zanedbání prevence svádí boj s rakovinou děložního čípku v pokročilém stadiu.

Bobo, Heluš a Ludva

Švarcovi (Martin Zounar) se do života vrací matka (Lenka Termerová), která jeho i bratra Milana (Pavel Nečas) opustila, když byli ještě malí kluci, a začala nový život po boku kolotočáře. Teď se objeví s nejmladším synem Ludvíkem (Zdeněk Godla). Švarc svého nevlastního bratra nesnáší snad ještě víc než ji. Jenomže je jediný. Ludva je skvělý chlap a díky své dobrosrdečné povaze si velmi rychle získává oblibu v nemocnici, kam nastupuje jako lapiduch. Marná je Švarcova snaha Ludvu v očích ostatních znemožnit. Pochopí Švarc někdy, že události z dětství nebyly černobílé a jeho máma ho má ve skutečnosti ráda? Dokáže silná rodinná konstelace Švarce konečně změnit k lepšímu?

Marek

Markovi (Štěpán Benoni) se narodí syn Tobiáš a vypadá to, že má Marek konečně šanci na obyčejné rodinné štěstí. Jenomže na Eričině (Marta Dancingerová) psychice se podepsal komplikovaný porod. Z drsňáka Marka, který nikdy neprahl po rodině, se musí ze dne na den stát táta na plný úvazek. Najednou se jeho svět mění a místo nezávazných flirtů řeší pleny, hračky a dětský křik. I když mu chvíli trvá, než se s novou realitou srovná, nachází mezi nepřetržitým dětským pláčem konečně klid. Ale ne na dlouho…

Marika a Honza

Marika (Andrea Růžičková) trpí po Adamově (Libor Stach) sebevraždě nespavostí a její psychika se propadá. Nedokáže se svěřit Sekorovi (Jan Hájek), který je plně zaměstnán bojem s vlivným právníkem Zálešákem (Jaroslav Matějka). Ten mu vyhrožuje, že je oba zničí, pokud bude Sekora svědčit ve prospěch Tien (Ha Thanh Špetlíková), kterou Zálešák v červnu srazil autem. Velmi nebezpečná hra začíná…

Patrik, Táňa a Vojta

Na oddělení nastupuje mladá lékařka Táňa Márová (Markéta Děrgelová), manželka Márova (Robert Jašków) syna Patrika (Patrik Děrgel). Patrik dokončuje studia v zámoří a Táňa se v Kamenici ocitá úplně sama. Ze svého tchána nemá dobrý pocit, spřízněnou duši nachází v kolegovi Vojtovi (Ivan Lupták), který je jí oporou, když se Mára pokusí Táňu zatáhnout do své hry o přízeň odcizeného syna. Jak tenká je hranice mezi přátelstvím a láskou? A co všechno se může stát, pokud ji přehlédne Tánin bezcitný tchán Mára?

Ota, Petr a Zita

Ota Kovář (Martin Stránský) má před sebou náročné období. Soud kvůli podvodu s transplantací, konec praxe v Růžovce a přechod na záchranku ke kamarádovi Hanákovi (Radim Fiala). Záhy zjišťují, že jejich novou kolegyní je žena, jejíž svědectví Otovi hodně přitížilo. Kovboj Hanák a systematická Zita (Jana Holcová) se od první chvíle nesnášejí, jenomže mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice… Ani jeden by nepřiznal, že mezi nimi přeskakuje jiskra. Netuší to ani Ota, který začíná mít pro zásadovou doktorku slabost…

Mohlo by vás zajímat

Další články