Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nové svědectví z férovky 7 na 1: Žena tvrdí, že na vině je zmlácený David!

Nová svědkyně promluvila!
+ Dalších 8 fotografií
Kolem nedávného incidentu na veřejném koupališti v Dubí planou vášně, které určitě neuklidní ani nové svědectví údajné přihlížející celému konfliktu! Zatímco prvotní zprávy hovořily o bandě Romů, která nespravedlivě zřezala nevinného bílého kluka, co se jen zastal ženy mlácené Romkou, nová tvrzení vypadají úplně jinak.

Rvačka měla hodně svědků, takže není divu, že nezůstalo jen u původního jednoho vyjádření „účastníka“. Kdosi pod přezdívkou Blond Karča tvrdí, že vše viděl a mělo to být jinak, než jsme dosud slyšeli.

„U konfliktu na koupališti v Dubí jsem byla. Kdo začal hádku, byla paní našeho původu. Začala na Romku řvát všelijak sprostě, nebudu se vyjadřovat jak. Přitom paní za ní šla slušně a říká, že jsou to jen děti a další věci. Pak si skočily do vlasů. Začaly se tam prát. Do toho se zapletl mladík, a věřte mi, viděla jsem to na vlastní oči, jak pán odhazuje tu ženu, a je drzej a možná i opilej. To nevím, to bych lhala. Ale zastal se, to smekám, ale neměl se do toho plést!“ tvrdí Karča.

„Hádaly se ženské, ne chlapi. Ta paní, co brečí v reportáži (poškozená – pozn. red.), proč neřekla pravdu? Že seděla na p*deli a bavila se, dítě ji nezajímalo, to samý paní romského původu seděla na p*deli a děti nechaly ve vodě. Kdybyste tam byli, tak vám stojí vlasy. Pán si neměl dovolit sáhnout na ženu! Proto se do toho připletl i muž ženy romského původu,“ pokračuje.

„A víte, kolik tam bylo našich lidí, naší pleti a nikdo se nezastal, jen stáli. Tak tu nemelte blbosti! Paní si měla svoje dítě hlídat a pán neměl na paní co sahat. Když už, tak ženská. A ne, že se jde pán prát se ženskou. Proto na něho naskákali, to je pravda!!!“

Je možné, že jde o skutečné svědectví, stejně jako to, že si ho někdo úplně vycucal z prstu. Stejně jako to prvotní. Pravdu ukáže až soudní přelíčení. Policie zatím obvinila jednu šestadvacetiletou ženu, patrně Romku, z přečinu výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci, za což jí hrozí v případě odsouzení trest až tři roky basy. Zároveň vyšetřuje pět mužů kvůli možném výtržnictví, kterým obvinění patrně sdělí později.

Dále také probíhají výsledky svědků, kteří mohou vnést do případu světlo. Každopádně vedení města Dubí má jasno a Davida chce navrhnout za jeho občanskou statečnost na Cenu Michala Velíška.

Mohlo by vás zajímat

Další články