Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NOVÉ STOPY v případu pumpařky Jany (†58): Pátrání po lupičích pokračuje

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
vražda na pumpě
Policie i nadále pátrá po lupičích, kteří 3. prosince přepadli pumpu v Nelahozevsi. Jeden z nich při přepadení chladnokrevně zastřelil prodavačku Janu (†58). Čerpací stanice je momentálně opět v provozu, z bezpečnostních důvodů ale byla zkrácena pracovní doba. Policie nyní prověřuje nové informace a také zda s případem nesouvisí loupeže na okolních pumpách.

Pátrání po lupičích, kteří mají na svědomí smrt čerpadlářky Jany, běží už téměř tři týdny. Policie nyní prověřuje, zda případ nesouvisí s dalším přepadením pumpy jen pár kilometrů od Nelahozevsi v Červené Lhotě. Policisté momentálně prověřují i nově získané informace a stopy, které by mohly vést k dopadení pachatelů.

Obsluhy čerpacích stanic v Nelahozevsi i blízkém okolí stále ovládá strach. Konkrétně v Nelahozevsi byla z bezpečnostních důvodů zkrácena pracovní doba, pumpa tedy nefunguje nonstop, jako tomu bylo dřív, ale od pěti ráno do jedenácté hodiny večerní.

Policie po pachatelích stále intenzivně pátrá. „Na základě poslední zveřejněné výzvy jsme získali padesát nových informací, které buď doplňovaly ty předcházející, nebo se jednalo o jednotlivé nové informace,“ sdělil policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Tatáž čerpací stanice byla přepadena v Líbeznici, patří stejnému majiteli, jako pumpa u Nelahozevse. Stanici v Líbeznici ale přepadl jen jeden muž, zhruba pětadvacetiletý mladík sportovní postavy, ten obsluze pumpy naštěstí nikterak neublížil. Souvislost mezi těmito případy je nepravděpodobná.

Související články

Další články