Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Nové Stíny v mlze rozdělily diváky: Skvělé obsazení, pějí ódy jedni. Vleklo se to, stěžují si další

Stíny v mlze: Reakce diváků na druhou sérii
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 6 fotografií
Reakce diváků

Krimiseriál vypráví o kriminalistech Magdě Malé a Martinovi Černém, kteří se pokoušejí vyřešit zapeklité případy. Druhý díl oblíbeného seriálu odvysílala v pondělí 15. dubna Česká televize. Na sociálních sítích se po odvysílání epizody objevily rozporuplné reakce diváků.

Druhá řada oblíbeného seriálu je tady. Druhý díl dvanáctidílné krimi série odehrávající se v Ostravě s názvem Stíny v mlze odvysílala Česká televize v pondělí 15. dubna. Hlavní role si zahráli Petra Špalková, Jiří Vyorálek, Jaroslav Plesl, Miroslav Hanuš či Regina Rázlová.

Diváci byli z první série ve většině případů nadšení a na další sérii se velmi těšili. To je ostatně patrné i z komentářů na sociálních sítích. Už první díl sklidil plno pozitivních reakcí a druhý díl na tom nebyl jinak.

Reakce diváků

Lidé v komentářích ocenili hlavně obsazení a také propracovaný děj. „Povedený seriál a skvělé obsazení,“ napsal Pavel. „Opět smekám nad seriálem ČT. První série úžasná a druhá má našlápnuto, že ji překoná,“ okomentoval Petr. „Jsem nadšená kvalitou a profesionalitou každého detailu, kamery, záběrů míst v Ostravě, které jsou díky oku kamery nádherné. Super kvalita zvuku a hudba top. Je to krásně zpracovaný seriál,“ zhodnotila Edita.

Naopak se našli i tací, které seriál příliš nezaujal. „Kratší stopáž by tomu prospěla, poněkud se to vleklo,“ okomentoval Luděk. „Česká televize kriminální seriály umí... No v tomto případě musím napsat, že uměla,“ napsal uživatel Schmeyd. „Nechápu proč vzniklo tohle. Totálně nesmyslný seriál plný chyb a zmatků, ty hvězdičky jsou asi jen za to, že jsem původem z Ostravy, jinak jasný odpad,“ připsal svůj názor Zdeminem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy