Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nové snímky královské rodiny: Takhle si vévodkyně Kate a princ William užívají s dětmi

Nové snímky královské rodiny: Takhle si vévodkyně Kate a princ William užívají s dětmi
Zdroj: archiv Kensington Royal
+ Další 4 fotografie
galerie
V Británii se 22. března oslavuje Den matek. U příležitosti tohoto dne zveřejnili Kate Middleton (38) a princ William (37) dosud neviděné snímky se svými rozkošnými dětmi. Na svůj Instagram přidali rovněž snímek princezny Diany (†36) s ještě malými princátky a přáníčko, které princ George své mamince Kate vyrobil.

Alespoň na jeden den se obyvatelé Británie soustředili na něco jiného, než je nákaza koronavirem Dne 22. března se u nich totiž slaví Den matek. Spokojené děti tak trávily čas se svými rodiči a maminkám vyráběly nádherné dárky. Nejinak tomu bylo i u královské rodiny.

Kate Middleton a princ William na oficiálním instagramovém profilu Kensington Royal ukázali dosud neviděné snímky, které až dojímají. Na prvním jsou Kate a William zachyceni při dovádění s princeznou Charlotte a princem Georgem a rodinka vypadá více než spokojeně.

Pocta maminkám

U příležitosti Dne matek princ William zavzpomínal na svou zesnulou maminku, princeznu Dianu, která zemřela v roce 1997. Její památku uctil zveřejněním snímku z dětství, na němž jsou s princem Harrym k Dianě přituleni a usmívají se.

Nádhernou fotografií se pochlubila i Kate Middleton, která svým příznivcům ukázala, jak vypadala jako miminko. Na snímku z ledna roku 1982 ji její matka Carole Middleton třímá v náruči v pletené dečce.

Kreativní princ George

Ačkoliv aktuálně nechodí do školy, usedl i tak malý princ George ke stolu a pro Kate si připravil roztomilé přáníčko. Za pomoci kříd a krepového papíru mamince vyrobil vázu s kytičkami a nepochybně jí tím udělal velkou radost. Na všechny snímky se podívejte do galerie.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy