Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nové snímky bodují: Animák Jak vycvičit draka 3 během víkendu zboural kina!

Zdroj: csfd
+ Dalších 18 fotografií
premiéra
Ti z vás, kteří pravidelně chodí do kina, jistě vědí, že filmovým nadšencům nastaly zlaté časy. Novinky se snaží diváky co nejvíce upoutat a lámat rekordy. To se povedlo například oscarově obsazenému snímku Bohemian Rhapsody nebo české komedii Ženy v běhu. Nyní se ale dočkal i animák, a to rovnou třetí film s názvem Jak vycvičit draka.

První snímek Jak vycvičit draka se stal velmi oblíbeným, není tedy divu, že po něm přišla dvojka, jejíž úspěch dal vzniknout i třetímu snímku. Ten v Americe lákal i dospělé především na dabing, hlas jedné z postav totiž propůjčil Kit Harrington alias Jon Snow ze seriálu Hra o trůny. V Česku se však původního dabingu diváci nedočkali a dá se říct, že i dospělé do kina táhla touha po zjištění, jak se dál vyvíjí příběh Škyťáka a Bezzubky.

Jen málokterému animovanému filmu se podaří mít během prvního víkendu návštěvnost 149 tisíc diváků. Snímek Jak vycvičit draka 3 se díky svým fanouškům už teď dočkal místa v žebříčku nejlepších filmů roku a další animáky mu tak budou jen stěží konkurovat. O víkendu u nás totiž porazil i komedii Ženy v běhu, která je divácky velmi úspěšná.

Za animákem Jak vycvičit draka 3 a komedií Ženy v běhu se momentálně v žebříčku víkendové návštěvnosti na třetím místě pohybuje snímek Jamese Camerona Alita: Bojový anděl, zajímavé však je, že i přes spoustu nových snímků se na čtvrtém místě stále drží film Bohemian Rhapsody, který je v českých kinech už čtvrtým měsícem a diváci se ho stále nemohou nabažit.

Související články

Další články