Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nové seriály i zábavné show: Prima si pro diváky připravila nadupané jaro

Zdroj: TV Prima
+ Další fotografie
program
Televize Prima nabízí divákům na jaře skutečně nabitý program. Těšit se mohou hned na sedm nových pořadů. Hlavní kanál Prima představí detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, velkolepou zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v odpoledním pořadu Z místa činu. Prima COOL přinese první seriál z vlastní tvorby Po hlavě. Co dalšího pro vás Prima na jaro nachystala?

Einstein

Sobotní večery ve 20.15 ovládne od 14. března nový krimiseriál Einstein – případy nesnesitelného génia, který s notnou dávkou humoru představí hlavního hrdinu, jenž je sice sexy a chytrý, ale dost často na zabití. Filip Koenig je génius a nejmladší profesor, který kdy přednášel teorii fyziky na univerzitě. A především praprapravnuk Alberta Einsteina. Trpí ale dědičnou Huntingtonovou nemocí a když je chycen při pokusu o krádež léků, které by zpomalily zhoršování jeho zdravotního stavu, připlete se k vyšetřování vraždy a pomalu začne rozplétat složitý případ.

Zlatá maska

12 masek, pod kterými se skrývá 6 Čechů a 6 Slováků, představí show Zlatá maska. V té budou čtyři detektivové (známé osobnosti), mezi nimiž se objeví i Jiřina Bohdalová či Jakub Prachař, nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami skrývá. Formát, který slavil úspěchy v zahraničí, vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Desetidílná show bude diváky bavit od 20. března každý pátek ve 20.15.

Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět

Pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je grandiózní návrat Zdeňka Pohlreicha (62) na obrazovky televize Prima. Během 24 hodin v něm „Šéf“ a jeho tým proměňují jak restauraci od kuchyně až po vzhled interiéru, tak především uvažování personálu a majitelů restaurace. Zdeněk Pohlreich totiž musí za rekordně krátký čas přijít na to, kde je zakopaný pes neúspěchu, proč podnik upadá a proč personálu docházejí síly. První díl ze čtyř, který televize Prima odvysílala v pátek 7. února ve 20.15, sledovalo 841 000 diváků starších 15 let (podíl 20,93 %).

Na Pavláska

Lukáš Pavlásek se od 18. února nově představuje každé úterý ve 21.35 v roli moderátora své vlastní talkshow Na Pavláska. V té představuje zajímavé hosty z různých profesí, nabízí sobě vlastní vtip a hravost a nechybí ani oblíbený stand-up.

Tlouštíci

Jedinečný koncept docu reality nabídnou od 26. března každý čtvrtek ve 21.35 Tlouštíci. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. Cestou k vysněné postavě se musí všichni z nich poprat nejen s neznámými potravinami či zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem.

Z místa činu

Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů, jak probíhají výslechy klíčových postav? To ukáže nový pořad Z místa činu, který nechá nahlédnout diváky do pozadí vyšetřování. Od 3. března každý všední den v 16.00 nabídne divákům emoce, napětí i rozuzlení a práci kriminalistů vysvětlenou na pravdivých příbězích tak, jak je lidé prožívají.

Z filmových novinek se diváci mohou těšit na televizní premiéru snímku Ženy v běhu, který loni v kinech navštívil rekordní počet 1 543 842 diváků. Ženy, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti, dorazí na obrazovky 29. března.

Po hlavě

Novinky si pro diváky připravila i Prima COOL. Odvážný komediální seriál Po hlavě, který je prvním seriálem z vlastní tvorby tohoto kanálu a vysílá se od začátku února, má neobvyklý koncept. Kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho, a jeho blízkých, se diváci seznámili s Igorem Chmelou ve velice zvláštní roli. Je mozkem Indyho, který se dostane do nejedné šlamastyky, a je právě na jeho mozku v podání Chmely, aby ho zachránil. Tedy pokud se mu zrovna chce, je totiž dosti škodolibý…

Související články

Další články