Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nové seriály i oblíbené šlágry: Prima prozradila, na co se mohou diváci těšit v létě

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
seznam pořadů
Televize Prima odtajnila, co na diváky v letním období chystá. Kromě stálých relací se objeví i reprízy oblíbených seriálů, pořadů a chybět nebude poctivá dávka celovečerních filmů. Rozhodně se máte na co těšit, protože v takové společnosti vám bude jistě prima!

Milovníci seriálů a sitcomů na Prima COOL si určitě přijdou na své. Od 1. července se rozběhne americký sitcom Kurz sebeovládání, který je inspirovaný stejnojmennou komedií s Jackem Nicholsonem a Adamem Sandlerem z roku 2003. V hlavní roli se však představí herec Charlie Sheen

Ten si zahrál bývalého nadějného hráče baseballu, který přišel o kariéru kvůli výbuchům vzteku. Stal se terapeutem a vede vlastní kurz sebeovládání. Svou bývalou terapeutku má zároveň jako kamarádku na sex. A společně s exmanželkou, která se s ním rozvedla, protože ji mnohokrát podvedl, se snaží vychovávat dospívající dceru s obsedantně kompulzivní poruchou. Sitcom můžete vídat na obrazovkách Prima COOL každý den od pondělí do čtvrtka ve 21:50.

Vedle toho bude Prima COOL uvádět každou neděli v 22 hodin historicko-dobrodružný seriál Pod černou vlajkou I. Seriál je inspirovaný slavným románem Ostrov pokladů spisovatele Robertra Louise Stevensona. Seriál se odehrává na konci takzvané zlaté éry pirátství - v období mezi lety 1716 až 1720, takže to určitě bude stát za to.

Mimo to je pro diváky připraven velice vtipný seriál Cool Kids, který poprvé Prima COOL uvede 22 .7. ve 20:15.

15. 7. ve 20:15 uvede Prima COOL poslední díl Teorie velkého třesku, na který naváže speciál Teorie velkého třesku: Rozloučení. Zajímavé je propojení posledního dílu Teorie s posledním dílem Mladého Sheldona.

Na kanálu Prima budou pondělní večery patřit sérii filmů o Vinnetouovi a hned po tom repríze úspěšné reality show Ano, šéfe!. Úterky zase budou ve znamení sérií detektivních románů natočených podle Agathy Christie. V repertoáru kanálu Prima nebudou chybět V.I.P. vraždy, reprízy seriálu Mordparta II nebo Show Jana Krause.

Pro milovníky romantiky a napětí jsou připraveny na kanálu Prima LOVE filmy jako Vraťte mi mé dítě, Dům s tajemstvím, Temný výzkum nebo Osudná předtucha.

Kanál Prima MAX uvede také spoustu zajímavých filmů. Například Gejša, Jméno růže, americká klasika Čtyři svatby a jeden pohřeb nebo český film ...a zase ta Lucie!

Související články

Další články