Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nové pojmy v intimním životě. Podívejte se, co ženy přivede k rozkoši

Nové pojmy v intimním životě: Rocking, angling, pairing a shallowing
Zdroj: Profimedia.cz
INTIMNÍ ŽIVOT

Sex už dávno není žádné společenské tabu. Ovšem svět jde neustále dopředu. Nedávno dokonce vyšla studie, která do sexuálního života vnesla čtyři nové pojmy, které mají pomoci ženám k lepšímu sexu. Tak se na ně pojďme podívat.

Rocking, angling, pairing a shallowing – přesně tyto čtyři zcela nové názvy mají ženám pomoci k lepšímu a intenzivnějšímu sexu.

Studii prováděli odborníci z americké Indiana Uniersity School of Medicine, kteří spolupracovali s webovým rádcem zaměřeným na prožitky žen. Výsledky přinesly hned čtyři nové metody, které vycházejí ze zkušeností více než čtyř tisícovek žen ve věku 18-93 let, jež se do výzkumu zapojily.

Jedná se o první velkou studii, která je zaměřena na techniky, jimiž ženy znásobují svoje potěšení z vaginálního styku. A jaké jsou výsledky?

Angling

Na plné čáře ve výzkumu vyhrál angling, který se do českého jazyka dá trošku krkolomně přeložit jako úhlování. Moc eroticky to ale nezní, že? Přitom pohlavní styk dokázal vylepšit až 87,5% všech zkoumaných žen, hlásí server Science Alert. Princip anglingu je zcela jednoduchý - je založený na rotaci, zvedání nebo podklesávání pánve nebo kyčlí.

Shallowing

Na druhém místě se umístila metoda shallowingu, v češtině tedy „mělčení“. Tato technika, která pomohla k lepšímu sexu 83,8 procentům žen, zahrnuje nehlubokou penetraci vagíny prstem, sexuální pomůckou, jazykem, rty či špičkou penisu.

Rocking

Pomyslnou bronzovou medaili získal Rocking (takzvané kolébání). Jeho úspěšnost se dostavila u 76,4 procent žen. Technika spočívá v nepřetržitém houpavém pohybu celého penisu v pochvě, místo toho, aby partner svůj úd střídavě povytahoval a zasouval zase zpět.

Pairing

Nové metody uzavírá pairing, neboli párování, které je mixem předešlých technik. Spočívá v kombinaci vaginálního styku a dráždění klitorisu prstem či vhodnou sexuální pomůckou.

Související články

Další články