Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nové kriminálky i české klasiky: Nova, Prima i ČT odtajnily televizní program na léto

Nové kriminálky i české klasiky: Nova, Prima i ČT odtajnily televizní program na léto
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
seznam pořadů
TV Nova, FTV Prima i Česká televize prozradily lákavý televizní program na léto 2020. Diváky čekají napínavé reality show, detektivní seriály nebo Disney pohádky. Seriálovým nadšencům by pak neměly uniknout předpremiéry Slunečné nebo komedie Chalupáři.

Oblíbená reality show Utajený šéf se vrací na televizní obrazovky Novy už od 18. června. Lidé se tak opět mohou těšit na přestrojené majitele firem, kteří pozorují, jak jejich zaměstnanci pracují. V nabídce bude každý čtvrtek od 20:20. Diváci mohou přes léto sledovat i další rodinné drama ve Výměně manželek, která poběží každou středu od 20:20.

Fanoušci detektivních pořadů si přijdou také na své a neměly by jim uniknout nové díly Kriminálky Anděl, Policie Modrava nebo Specialistů. Nova Action si pro tyto příznivce nově připravila napínavý americký seriál Policie Chicago.

Klasika a filmy pro děti

Nedělní večery pak od 20:20 zahájí české filmové klasiky, jako například Jak se krotí krokodýli, Něžné vlny nebo Vratné lahve Mezi sobotní oddechovky zařadila TV Nova třeba Doktora Strange, Strážce Galaxie Vol. 2 nebo Captain America: Občanská válka. Během letních podvečerů se zabaví i děti při animovaných snímcích Zootropolis: Město zvířat, Coco, Mimoni, Odvážná Viana: Legenda o konci světa nebo Já, padouch.

Předpremiéry

Televize Prima nabídne 23. června online předpremiéry kultovního seriálu Slunečná Poplatek v iPrima Videopůjčovně činí 39 korun za jednu epizodu. Věrní sledující se tak na nový díl mohou podívat dokonce o dva měsíce dříve.

Každé úterý a čtvrtek mohou diváci vařit společně se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem (63) u pořadu Ano, šéfe! Poté se mohou napínat u kriminálního seriálu V.I.P. vraždy, který byl inspirován americkým seriálem Castle. Kanál Prima si na letošní léto připravil i pořádnou dávku dobrodružství v podobě Indiana Jonese, Krokodýla Dundee a seriálů Vražedná Mallorca nebo Lovců prokletých pokladů

Kultovní seriál

Od 10. června je pro diváky vysílán seriál Chalupáři z roku 1975 na České televizi Filmová komedie s Jiřím Slovákem a Josefem Kemrem začíná každou středu od 20:10. Kromě veřejnoprávní ČT vysílala od roku 2009 známý československý seriál i TV Nova a FTV Prima.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy