Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NOVÉ KOLO VÁLKY NA NOŽE? Slova o zásadním porušení dohody Vondráčkové s Plekancem!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 17 fotografií
Před pár týdny po velkém praní špinavého prádla na veřejnosti si Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (35) sedli k jednacímu stolu a aspoň na jedné věci se zvládli dohodnout. Od té doby panuje mezi rozvádějící se dvojicí mediální klid, ani jedna strana se k ničemu nevyjadřuje, aby se dál nenarušovala možnost jakékoli dohody o ukončení manželství. Jenže teď došlo ke kroku, který může úplně všechny dosavadní snahy o smír zhatit!

Že se hádají skoro až do krve dva dospělí lidé, to je sice nedůstojné, ale pořád na to mají právo. Nyní ale vylezla informace o tom, že se Lucie údajně měla dozvědět o nakvartýrování Lucie Šafářové do domu manžela od jednoho ze svých synů.

Zatáhli do toho děti!

A zatáhnutí dětí do psychologické předrozvodové války se straně, která zastupuje hokejistu, určitě nebude pranic líbit.

„Šestiletý Matyáš se podle našich zjištění s maminkou rád dělí o to, jak se měl u tatínka, a nešetří detaily!“ uvedla Sedmička.

Zprávy z domu Plekance

„Není to moc příjemné, když Maty přijde domů a řekne: ‚Maminko, u nás doma bydlí nějaká paní,‘“ svěřila se prý Vondráčková kamarádce, která hned měla volat do týdeníku, aby zprávu rozdistribuoval mezi lidi.

Samozřejmě nikdo kromě redaktorů nebo Lucie Vondráčkové (38) netuší, jestli vůbec nějaká taková kamarádka existuje. Ale pokud vezmeme v úvahu, že ano, pak je to docela zvláštní.

Přijde msta?

„Podle toho, co se píše, má teď děti v péči Plekancova manželka a z její strany pak mají unikat takové věci. Navíc do toho jsou zatahovány děti. Takže jestliže mají skutečně nějakou dohodu o mlčení, je naprosto jasné, že ji někdo porušil. Vůbec bych se nedivil, kdyby se podle toho Tomáš zařídil,“ napsal nám jeden ze čtenářů.

Otázka je, jestli vážně zpráva Plekyho rozzuří tak, že se znovu budeme dočítat denně nové šokující informace z jeho a Lucčina dosavadního soužití, nebo jestli spíš jako správný flegmouš nemávne nad zvláštní zprávou rukou a přejde ji mlčením.

Necháme se překvapit…

Související články

Další články