Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Nové hvězdy Instagramu: Matka (28) schovávala břicho plné strií, holčičky ji naučily ho milovat!

Je inspirací pro mnoho žen.
Zdroj: Youtube
+ Další 2 fotografie
Osmadvacetiletá Lisa Wilson z Michiganu se rozhodla, že se se svými nadbytečnými poporodními kily přestane skrývat a půjde s pravdou ven. Ženám dodala odvahu, když na fotografiích začala pózovat s dcerami Brielle (5) a Viennou (3), které představují hlavní důvod, proč Lisa snímky zveřejňuje na Instagramu. Chce jim jít příkladem.

Lisa Wilson z amerického Michiganu má dvě dcery Brielle a Viennu, které se jednoho dne začaly podivovat nad jejím neforemným břichem Lisa chtěla přijmout samu sebe a zároveň jít dcerám dobrým příkladem, a tak si založila Instagram, kde od té doby hrdě vystavuje snímky své postavy i s dcerami, píše Daily Mail. Strie, celulitida a špeky dostaly najednou úplně jiný rozměr.

Její poselství si na sociální síti získalo tisíce stoupenců. Komentáře jejích fanoušků jsou toho důkazem. "Moc si toho vážím. Děkuji za to, co děláte. Mé nevzhledné břicho už není takové tabu a pomáháte mi na mé cestě znovu se milovat." Komentářů takového rázu tam nalezneme nespočet. Lisa do toho jde opravdu po hlavě. Klidně se vyfotí v plavkách nebo spodním prádle. Přirozenost je přece nade vše.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy