Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nové foto zamilovaného Noida a jeho kočičky Gábiny Dvořákové: Z něj se stává sysel, ona předvedla retro afro

Gábina Dvořáková se nám nějak navlnila.
Zdroj: facebook.com, archiv.cz

Modelka Gábina Dvořáková (25) zaexperimentovala a nechala si na hlavě vytvořit poctivé afro. Výtvorem se pochlubila na svém facebookovém profilu a hned se kolem snímku sneslo spoustu komentářů, samozřejmě pozitivních.

Bohaté kudrliny dělají z Gábiny větší rošťandu než seriózně hladké vlasy, ale jak sama modelka prohlásila, účes vydrží jen do dalšího umytí. Přestože záplava kudrlin připomíná osmdesátá léta, kdo ví, jestli se tento styl zase nevrátí na chvíli do módy, když se už v dnešní době protočilo leccos z trendů a rovnou několikrát.

Zatímco Gábina sklidila za svou image komplimenty, jejího přítele Václava Noida Bártu (33) komentující příliš nešetřili: „Teda, buď tloustneš, nebo tě bolí zuby, nebo vyhoď osobního fotografa,“ zněl jeden názor. A my se spíš přikláníme k tomu, že si Noid asi hodně dopřává českou kuchyni, protože se z něj stává pěkný syslík.

Související články

Další články