Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nové fotky zmizelé Valinky (6) ze Žižkova: Rok ji nikdo neviděl, zatím ji nenašli

Valerie Kvasničková na fotce ze srpna 2017.
Zdroj: Policie ČR
+ Další 4 fotografie
Už měsíc pražští policisté pátrají po teprve šestileté Valerii Kvasničkové ze Žižkova. Dívenku téměř rok nikdo neviděl, ale až letos v září to příbuzní nahlásili. Kriminalisté zveřejnili dvě nové fotky a dál žádají o jakoukoliv pomoc.

Naposledy ji viděli před rokem na Žižkově, kde Valerie Kvasničková bydlela. Starat se o ni měla babička, která skončila ve vazbě. Prý totiž může vědět, kde se její šestiletá vnučka nachází. Nikomu to ale nechce říct.

Pražští policisté toho v rukou skutečně nemají mnoho. Malá Valinka mohla být v pořádku ještě v období Vánoc, nejde však o potvrzenou informaci.

„Kriminalisté stále pátrají po Valerii, nicméně zatím bezvýsledně. V rámci vyšetřování případu se jim podařilo zajistit další dvě fotografie hledané dívky. Fotografie s šátkem na hlavě je nejnovější a je ze srpna roku 2017,“ uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

V současné chvíli není v případu kromě nových fotografií žádný posun. Muži zákona dál prosí veřejnost o pomoc. Není vyloučeno, že se dívka stala obětí trestného činu. V případě, že o malé Valince cokoliv víte, obraťte se na linku 158.

Související články

Další články