Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

NOVÉ FOTKY: Růžičkova zmalovaná Maruška předvedla výstavní hrudník

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 25 fotografií
galerie fotek
Ještě před čtvrt rokem to vypadalo, že manželství Marie (30) a Vladimíra (54) Růžičkových loňský rok nepřežije. Jenže manželům se povedl zázrak a po krátkém odloučení se k sobě vrátili. Teď manželka hokejového trenéra předvedla, o co by legenda přišla, kdyby se rozhodla jejich lásku nezachránit. A dívat se je opravdu na co...

Oba si uvědomili, že jejich láska je silná. Navíc je spojila i jejich krásná dcera, která ze všeho nejvíce potřebuje, aby máma i táta byli spolu. Poté, co se k sobě manželé vrátili, Maruška neváhala ani vteřinu a rozjela seriál zamilovaných snímků na svém Instagramu. Mezi ně občas umístí i takový, který nenechá chladným nejen jejího manžela, ale i její obdivovatele.

Maruška v minulosti pracovala jako tanečnice u tyče v baru, v němž jsou hosty především muži. A i po porodu dcery se pyšní tvary, které zaslouží obdiv. Třeba její plný hrudník si rozhodně říká o pozornost.

Maruška i Vladimír jsou opět šťastni. „Jsme rodina. A pro ty, co tomu nevěří. Ano, jsme spolu,“ prozradila Marie na sociální síti. V nedávné době se dokonce pochlubila novým autem, které má na sobě bílou perleť. Všichni jim unisono přejí, aby jejich lásku už nic nerozdělilo. Soudě dle snímků by totiž hokejový trenér přišel o manželku, za kterou se otáčejí i ženy.

Související články

Další články