Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nové duo Kotek a Mádl? Theo a Viktor z Kukaček zažívají obrovský zájem diváků

Dětští herci ze seriálu Kukačky Theo Schaefer a Viktor Sekanina.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Kukačky

Mladí a talentovaní chlapci ze seriálu Kukačky mají na své herectví vlastní názor. Podle dětských herců bylo natáčení spíše hrou a práce s režisérem byla velmi příjemná. Chlapci se během natáčení poctivě učili.

Jak oba chlapci v rozhovorech uvedli, na svůj výkon se v televizi dívají, jsou spokojení, uvědomují si však i své rezervy. „Někdy, když se vidím, tak si říkám, že jsem to mohl zahrát i lépe,“ říká Theo, který v seriálu ztvárnil roli Tomáše. Dětská hvězda Theo dále uvádí, že zahrát smutek pro něj nebylo složité, „dali mi umělé slzy, zahrát to, že jsi smutný, je jednoduché. Jen na sobě nedáš znát, že jsi šťastný.“

Viktor Sekanina jako Jakub

Viktor Sekanina v roli Jakuba komentuje svůj herecký výkon následovně: „Zdá se mi, že jsem to mohl zahrát lépe,“ popisuje své pocity po zhlédnutí seriálu Viktor Sekanina, který dále uvádí, že se mu na obrazovce nelíbí jeho hlas. Mladý herec Viktor představuje chlapce trpícího Aspergerovým syndromem, který se, kromě jiného, projevuje záchvaty. „Není mi moc příjemné se na sebe dívat, odbornice mi poradila, jak se tato nemoc projevuje, jinak jsem vždy poslouchal pana režiséra a řídil se podle něj.“

Theo Schaefer jezdí v Kukačkách na motorce

Theo v seriálu jezdí sám na motorce, mnoho dětí sledujících seriál se ho ptá, zda opravdu umí jezdit na motorce. „Jezdil za mě dublér, chtěl jsem si to vyzkoušet, ale nemohl jsem, báli se o mě.“ Devítiletý chlapec má za sebou i divadelní představení v Divadle na Vinohradech Sňatky z rozumu.

Viktor Sekanina prozradil, že mu ve škole říkali jménem postavy a také skutečnost, že po něm všichni chtěli vědět, jak seriál dopadne. „Nikomu jsem to neřekl, ani nejlepšímu kamarádovi.“ Před nedávnem toto téma vyvolalo překvapení, kdy unikla informace, že vyzrazení příběhu bylo Českou televizí smluvně pojištěno pod pokutou půl milionu korun pro všechny účinkující.

Seriál Kukačky zaznamenal obrovský úspěch a není tajemstvím, že úspěšný režisér Biser Arichtev, který je dvojnásobným otcem, připravuje pokračování.

Že by dva mladí herci zažili podobný úspěch jako duo Vojta Kotek a Jiří Mádl?

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy