Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Nové díly seriálu Slunečná přinesou skutečné drama: Strach o život, svatba a nečekaný zvrat

Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
novinky
Oblíbený seriál Slunečná se dnes 12. 1. po sváteční pauze vrací opět na obrazovky Primy a nové díly se rozjedou opravdu zostra. Nebudou chybět noví herci, zklamání, životní zvraty a ani strach o život. Tvůrci seriálu prozradili, co vás v nových epizodách čeká.

Tvůrci oblíbeného seriálu Slunečná přinášejí s novým rokem 2021 i nové životní osudy hvězdných postav. Na co všechno se můžou diváci těšit v nové jarní sezoně a kdo prožije největší životní zvraty, zklamání, ale i strach o život?

Vztah Týny s Jankem

Týna (Eva Burešová) se konečně přestane bránit a dá šanci své lásce s Jankem (Marek Lambora). Uvědomila si, že o něho nechce přijít, a začne se chovat trochu jinak. Už nebude tak drsná a začne se víc řídit svým srdcem. Týna s Jankem si začnou plnými doušky užívat štěstí, a určitě by si ho užívali mnohem víc, kdyby nenastaly jiné problémy.

Sylva to přestává se Štěpánem zvládat

Štěpánovi (Jan Plouhar) se vůbec nedaří a pomalu se mu rozpadá jeho manželství se Sylvou (Bára Jánová) kvůli pití. Situace mezi nimi se začne vyhrocovat, obzvláště v okamžiku, kdy se Štěpán posilňuje alkoholem a pro ránu nejde daleko. Sylva tak schytává jeho hněv i údery. Nezřízeným pitím si zničí ledvinu, to ho dostane do nemocnice a opět je tu otázka dárcovství.

Pravda vyleze na povrch

Tajemství, které Lída (Dana Batulková) tak úzkostlivě tajila, je venku – a zasáhne celou vesnici. Najevo vyjde, že skutečným otcem Štěpána je Leoš (David Prachař), a ne Franta (Ondřej Pavelka), který se odstěhuje z domu. Lída o všechny přijde a situaci přijede zachraňovat Kratinova matka Valentýna. Valentýna je drsná statkářka a přísná žena, která nemá ve vsi dobrou pověst. Všichni včetně její rodiny byli rádi, že se odstěhovala, takže když se objevila, jsou zděšení.

To Julie (Lucie Polišenská) žije šťastným rodinným životem, užívá si malého syna Vašíka a lásku veterináře Martina. Ovšem jen do chvíle, než se nechá zatáhnout do natáčení filmu.

Ze své cesty po Amazonii se na statek opět vrací Jakub (Jan Dolanský). Jeho expedice nebyla úspěšná, a tak je zpátky v rodné vesnici. Týna ho bere na statek, aby se dozvěděla temné tajemství, které všechno změní. Ale to, proč je zpátky, už tak trochu tuší Běta (Iva Hüttnerová).

Svatba a únos

John Linhart (Maroš Kramár) se konečně rozhoupal a rozhodl se, že si Denisu (Eva Josefíková) vezme dřív, než se narodí jejich dcera. Všechno se tak nějak zkomplikuje a John Linhart zmizí. Na začátku to vypadá, že utekl před Denisou, ale Hana (Eva Holubová) začne mít podezření, že ho někdo unesl.

Zdá se, že vztah mezi Erikou (Kristýna Kociánová) a Tomem (Filip Blažek) je na dobré cestě, přestože Tomova bývalá tchyně bude dvojici škodit. Větší zkouškou vztahu mezi nimi ale bude rozhodování Eriky, jestli má přijmout zajímavou pracovní nabídku, a taky Tomův úraz.

Související články

Další články