Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nové díly Gilmorek jsou venku! Jak nyní vypadá Rory, Lorelai a Luke?

+ Dalších 21 fotografií
A je to tady! Nové Gilmorky jsou na světě! Televize Netflix potěšila fanoušky kultovního seriálu a pustila do světa 4. nové díly. Mají název Jaro, Léto, Podzim, Zima a vy uvidíte staré dobré tváře Rory, Lorelai, Luka, Jesse, Sookie i Kirka. Na dnešní den všichni čekali hodně dlouhou dobu a rozhodně se zapíše do dějin!

Před několika měsíci spatřil světlo světa trailer nových Gilmorek. A všichni už netrpělivě čekali, až uvidí nové díly. Televize Netflix všechny milovníky oblíbeného seriálu potěšila a ode dneška 25. listopadu všechny 4 epizody pustila do světa. A fanoušci jásají!

Jednotlivé díly se jmenují Jaro, Léto, Podzim a Zima, a tak se můžete těšit na celý rok s Gilmorkami. A co se bude dít?

Rory se vrátila ze světa zpátky k mamince Lorelai do Stars Hollow, ale nemá žádnou práci ani praxi, zato si najde nového přítele. A bude úplně jiný, než její bývalí. Rory ale svoji lásku nějak neprožívá a svého šprta pořád někde zapomíná. Lorelai žije s kavárníkem Lukem a řeší, jestli si pořídí miminko. Tak uvidíme, jestli se jim zadaří.

Dokonce si v seriálu zahrají i bývalí partneři Rory. Všichni se hodně změnili a z Deana bude opravdu kus!

Velmi smutné období zažívá babička Emily. Představitel jejího seriálového manžela Richarda, herec Edward Herrmann, totiž před dvěma lety zemřel. V seriálu Richard také umírá a ona si na památku nechá vymalovat jeho obří portrét na celou stěnu. Už není tak tvrdá žena, jak ji známe, ale bude nešťastná a zlomená. Přehodnocuje všechny svoje životní hodnoty a rozprodává majetek.

Můžete se těšit na nové a nové zážitky. Každý díl trvá hodinu a půl a rozhodně si ho užijete! Tak hurá do toho!

Související články

Další články