Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nové detaily v případu zavražděné Victorie: Manžel ji měl podvádět, chtěla ho opustit, řekla zpěvaččina známá

Victoria s manželem Tomem Blythem, který ji zabil.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Důvody

Zpěvačka Victoria Velvet zemřela za tragických okolností minulý týden v pouhých čtyřiceti letech. Podle tureckých médií ji chladnokrevně zabil její manžel David Thomas Blyth (†53), který měl poté zastřelit i sebe. Pro Blesk nyní promluvila kamarádka Victorie, která popsala, že poslední měsíce byly v jejich rodině zřejmě velmi napjaté. Zpěvačka od manžela chtěla dokonce i odejít.

V turecké Ankaře byla minulý týden v úterý zavražděna Victorie, zpěvačka s českými kořeny, která se do země přestěhovala za svým manželem. Movitý podnikatel David Thomas Blyth byl podle informací tureckých médií v čele s Hürriyet ten, kdo manželku a matku tří dětí zavraždil.

Stát se tak mělo v jejich společné rodinné vile ve čtvrti İncek. V domě byly v tu dobu navíc i děti ve věku čtrnácti, deset a čtyři roky, které byly svěřeny do péče Victoriiny rodiny.

Victoria se odmlčela

Krásná zpěvačka Victoria v posledních měsících měla řešit velmi nepříjemné záležitosti. Z Turecka měla dokonce v plánu se odstěhovat zpět do Česka, jak prozradila její dobrá kamarádka pro Blesk. „Všichni ji sledovali na Instagramu, ale před pár měsíci její profil náhle zmizel. Tak jsem Viky kontaktovala, co se děje. Řekla mi, že manžel si nepřál, aby se žena vlivného podnikatele takto prezentovala. Tak mu vyhověla a založila si nový profil, který už měla zamčený pro veřejnost, a přestala sdílet svoje sexy fotky,“ přiznala.

„Dost dlouho trvalo, než mi prozradila, že řeší neustále manželovy nevěry. Sama o sobě říkala, že je žárlivá. Victorie měla jižanskou krev a byla temperamentní. Vedli takzvané italské manželství, ve kterém nebyla o vypjaté chvíle nouze. Viky dokonce v legraci říkala, že drama miluje a je to koření jejich vztahu,“ uvedla dál kamarádka. Victorie prý měla manželovi vyhrožovat, že pokud ji bude dál podvádět, odejde od něj.

Prudká hádka

Právník rodiny pro již zmíněný web popsal, že o prázdninách měla Victoria v plánu i s dětmi přijet do ČR a strávit u nás dovolenou. „Bohužel mi napsala i to, že už se následně do Ankary nevrátí a zůstane tady v Česku. Že manžela opouští i s dětmi, že chce život bez nevěr a stresu pro děti. Kdo mohl tušit, že toto rozhodnutí ji bude stát její život a ze tří dětí udělá sirotky... Po tom, co jsem četla, jsem přesvědčena, že se začali hádat kvůli esemeskám, které psala Viky kamarádkám. Že si je přeložil a v afektu jí ublížil,“ myslí si kamarádka.

Turecká média informovala, že vraždě měla předcházet prudká hádka kvůli zprávám ve Victoriině telefonu, které David Thomas Blyth objevil. Blízký zdroj pro eXtra.cz ale uvedl, že se s největší pravděpodobností jednalo o nešťastnou náhodu. „Všechno bylo jinak, než se prezentuje. Victoria prý nebyla Davidem zastřelena. David měl při hádce do Victorie strčit a ta zemřela na následek nešťastného pádu. On poté dostal zkrat a zastřelil se,“ uvedl zdroj blízký zpěvačce, který chtěl s ohledem na truchlící rodinu zůstat v utajení. Pracuje se také s variantou, že se jednalo o dvojnásobnou vraždu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy