Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nové detaily o popravě pumpařky Jany (†58): Rozstříleli ji přes dveře, pak vykrvácela!

+ Dalších 28 fotografií
Smrt za 40 sekund
Když začátkem prosince vtrhli maskovaní lupiči na čerpací stanici v Nelahozevsi, pumpařka Jana Š. (†58) věděla, že jí jde o život. Viděla, že jeden z mužů drží zbraň, a snažila se schovat v místnosti za pokladnou. Jenže vrah matku a babičku rozstřílel přes dveře. Z nového svědectví děsivého případu běhá mráz po zádech!

Jana Š. (†58) zemřela rukou jednoho z lupičů, kteří z čerpací stanice v Nelahozevsi ukradli pár tisícovek a karton cigaret. K tragické události došlo 3. prosince 2018 okolo půl třetí ráno.

Jak zjistil deník MF DNES, čerpadlářka se snažila před agresivní dvojicí schovat. Lupiči využili okamžiku, kdy se Jana vracela z prostoru před prodejnou a nestihla včas zamknout vchodové dveře. Když vtrhli dovnitř, jeden z nich okamžitě střílel.

„Právě venku domyla stojany, za provozu přes den to dělat nemůžeme, na to nemáme čas, kolik je tu zákazníků. Takže se myjí saponáty vždy při noční směně,“ vysvětlila listu MF DNES další z prodavaček, proč byla Jana před osudným okamžikem venku.

Čerpadlářka lupiče zřejmě zahlédla ještě předtím, než vrazili dovnitř. Snažila se totiž před nimi schovat do místnosti za kasou. Jenže vraha nezastavily ani dveře, nebohou ženu zastřelil přes ně. Jana po zásahu do ramene pravděpodobně spadla, udeřila se do hlavy a upadla do bezvědomí. Kdyby se tak nestalo, mohla si posléze přivolat pomoc. Takhle ale naneštěstí vykrvácela.

Celý čin trval pouhých 40 vteřin. Dosud není jasné, zda šlo o dva muže, anebo jedním z lupičů byla žena. Benzínku před několika dny znovu otevřeli, už ale nefunguje nonstop. Obsluhu nyní chrání nová bezpečnostní opatření.

Policisté po dvojici už přes měsíc pátrají. A stále žádají každého, kdo by o vrazích paní Jany měl jakékoliv informace, aby se obrátil na tísňovou linku 158.

Související články

Další články