Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nové České Miss kralují den a už jsou terčem nenávisti! Jsou to jen bývalé prostitutky, rozčilují se lidé. A tím to ani zdaleka nekončí!

Zdroj: Instagram
Ještě si nedokázaly pořádně uvědomit, že ony jsou pro tento rok nejkrásnější a budou tu rok kralovat, tak už se na ně snesla vlna kritiky. Lidé jsou tak znechucení, že pro ostré slovo nejdou moc daleko. Zaslouží si to vůbec nové České Miss?

Včera se vyhlašovala nová Česká Miss, kterou se stala rodačka z Náchoda a roztleskávačka Andrea Bezděková (21), která rozhodně mezi favoritky nepatřila. Tak se není čemu divit, že se všichni začali podivovat, kdo to vlastně vyhrál.

Sice je Andrea taková tuctovější a vicemiss jak přes kopírák, ale takovou palbu kritiky si nezasloužily

"Ostuda Českého národa!!!!!! Kde jsou ty časy ze Česka Miss patřila k elitě!!! Dnes muže byt Miss každa bývala tuctova prostitutka! Kterých je v každém obchodním centru, a na erotických privátech jak much," napsal pod společnou fotku Andrey, Natálie a a Kristýny jeden rozzlobený fanoušek soutěží krásy.

"Miss je totálně bez úrovně, baby jsou ošklivějěí, rok od roku, nemaj náboj, šťávu a nejsou ani sexuálně přitažlivé, tohle může š max nějaký zakomplexovany ubožáček," přidala se další divačka.

"Kde je osobnost? Kde je půvab? Já to neviděla, ale výsledek mě zaskočil. Chcete říct, že tohle jsou tři nejkrásnější a nejcharizmatější holky z republiky? Zítra už bych je na ulici nepoznala," dodala další.

Česká Miss Andrea Bezděková, Miss World Natálie Kotková a Miss Earth Kristýna Kubíčková asi musejí zírat, jakou nenávist v lidech dokáží vyplodit. Tohle si určitě nezaslouží, i když je pravda, že k našim nejkrásnějším královnám krásy opravdu nepatří. Ale že by byly prostitutky? O tom dost pochybujeme. To tu v minulosti byly jiné. Ale tohle budou takové ty holčiny, co rok budou jezdit s korunkou na hlavě po akcích a pak po nich nevzdychne ani pes Bohužel v sobě opravdu žádný náboj, ze kterého byste si sedli na zadek, nemají. Snad nás ještě mile překvapí...

Související články

Další články