Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nové bydlení i nová prsa: Jak žije vdova po Jiřím Pomeje, který by dnes oslavil 55 let

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
život
Když Andrea Pomeje (31) loni v březnu pochovávala svého manžela, producenta Jiřího Pomeje (†54), už několik měsíců randila s pokrývačem Petrem Plačkem. I když jí to mnozí měli za zlé, momentálně už se situace uklidnila a Andrea si užívá nový život po boku nového muže. Petr ale není jedinou novinkou, která za poslední rok přišla Andrejce do cesty. Kromě plánování nového bydlení si pořídila i nová ňadra.

Jiří Pomeje (†54), který zemřel letos 26. února na rakovinu hrtanu, by dnes oslavil 55. narozeniny. Po jeho smrti se dostala do hledáčku všech médií vdova Andrea, která s ním už ale několik měsíců před jeho smrtí pár netvořila. To ale mnozí nemohli pochopit a modrooké černovlásce vyčítali, že se na Jirku v nejtěžších chvílích vykašlala.

Těžké chvíle

Jenže těžko soudit něco, u čeho nikdo kromě těch dvou nebyl. Andrea si prý s Jirkou zažila peklo, což proslulý milovník alkoholu a bujarých večerů Pomeje bezpochyby dokázal. Společná dcerka Anička prý ještě dlouhou dobu trpěla traumaty, která si prožila, když se vracel namol opilý tatínek v noci domů a patrně přitom usnul na zvonku.

Nový život

To už je však nyní minulost a Andrea si užívá nového života po boku pohodového řemeslníka. Jelikož Petr pochází z Poděbrad, Andrea se za ním i s dcerou přestěhovala.

Kromě práce se Andrea v posledních měsících zaměřila na sebe a nechala si opravit svá silikonová prsa, která se jí začala smršťovat. I když prý po zákroku trpěla jako zvíře, bolest se vyplatila a nyní se Andrejka pyšní dokonalým dekoltem, ve kterém je všechno jak má být.

Související články

Další články