Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nové Ano, šéfe! se žvatlajícím Italem? VELKÝ PODVOD NA DIVÁKY!

Santo a Jitka Pagana
Zdeněk Pohlreich (61) dal po deseti letech vale pořadu, který ho proslavil, ale hladová Prima už chystá novou verzi. Jenže se ukazuje, že si s diváky bude asi nepěkně zahrávat!

O tom, že produkce chystá jen lehce inovovaný pořad Ano, mamma s matkou Jitkou Pagana a synem Santou Paganem, jsme již informovali.

Majitelé dvou špičkových italských restaurací si zkrátka budou chtít brát na paškál špatné české restaurační návyky.

Už to samo o sobě působí dopředu docela odpudivě. Ale O.K., někoho to možná přitáhne. Horší je to, že sice se ještě nová verze nezačala vysílat, ale tvůrci pořadu už podvádějí.

Na Facebooku Ano, šéfe! dvojice ve videu žádá diváky, aby se zúčastnili natáčení a zátěžového testu. A Santo při tom žvatlá špatně česky tak, jako by byl v Praze jenom pár týdnů. Celý Domenico Martucci (41) nebo Emanuele Ridi!

Jenže se zdá, že produkce ho do takového trapného projevu jen tlačí. S českou matkou se tu evidentně narodil, a tak mluví plynně.

A důkaz o tom, že je to jenom hrané, najdeme hned za pár vteřin na facebookové stránce jeho vlastní restaurace. Hostům tam ve videu nabízí jídlo a po falešném italském přízvuku není ani památky.

To tedy produkce nezačala vůbec dobře, blbnout hlavy divákům. A mimochodem: tyhle italské přízvuky frčely naposledy před dvaceti lety, tak proč se na ně radši nevykašlat, když jsou navíc fake?

Související články

Další články