Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nové album? Turné? Druhé dítě? Beyoncé učinila v pořadu americké televize naprosto zásadní prohlášení, které vám nesmí uniknout!

Nové album? Turné? Druhé dítě? Beyoncé učinila v pořadu americké televize naprosto zásadní prohlášení, které vám nesmí uniknout!
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Pořad Good Morning America oznámil na svém Twitteru velké prohlášení, které v pondělí měla učinit zpěvačka Beyoncé. Jeho obsah všem skutečně vyrazil dech, jen asi trochu jiným způsobem, než se očekávalo.

Na pondělí si spousta lidí ve Spojených státech nařizovala budíky na časnou ranní hodinu. Důvod? Beyoncé (33) měla v pořadu Good Morning America všem oznámit velkou novinu. Mělo to být něco úžasného a upoutávky divákům slibovaly, že si zprávu jednoznačně zamilují.

Fanoušci měli tudíž jasno - jejich královna chce oznámit nové album, nové turné nebo dokonce narození druhého potomka. Chudáci...

Nic podobného zpěvačka v plánu totiž neměla a oznámit všem jenom chtěla, že... - chvíle napětí - ... je veganka a drží dietu. Čtete správně!

A v podstatě se nejednalo o nic jiného než o skrytou reklamu na knihu 22 Days Nutrition o speciálním dietním programu, jehož autorem je Marco Borges.

Zhrzení příznivci napříč sociálními sítěmi nyní soptí síru a Beyoncé obviňují ze zrady. Není se ovšem nad čím divit - vždyť muzikantka není ani tak umělkyně jako především obří továrna na peníze.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy