Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nováková v centru Prahy líbala cizího muže: Sandro, tohle není tvůj nový kluk!

+ Další 4 fotografie

Redakce eXtra.cz jako první odhalila, s kým teď chodí herečka Sandra Nováková (31). Vztah s o několik let mladším režisérem Vojtěchem Moravcem (26) Sandra ale nechce stále přiznat. „Jsem šťastná, hodně šťastná,“ říká neurčitě Nováková. My jsme ji v centru Prahy načapali, jak se líbá s mužem, který měl do podoby její nové lásky hodně daleko.

Nováková přišla k Malostranského besedě, kde se ten večer účastnila show s názvem Barování, kterou pravidelně pořádá spolu s kamarády. Tentokrát s sebou měla i svou fenku Bambuli. Během chvíle se u herečky objevil mladík, který ji v objetí přivítal vřelým polibkem. „Šlo jen o velmi dobrého kamaráda,“ prozradil nám známý Sandry, který se akce také zúčastnil.

Nováková po pozdravu někam telefonovala a potom odběhla za roh, kde odevzdala pejska někomu na hlídání. Jestli se ale jednalo o Vojtu Moravce se nám zjistit nepodařilo. Je totiž známo, že Barování rádi navštěvují i novináři, před kterými Sandra svou novou lásku úzkostlivě tají.

Mohlo by vás zajímat

Další články