Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nováková dala kopačky Nejedlému! A důvod je hodně drsný!

Nejedlý a Nováková, která ukazuje, kolik milionů ještě její milenec dluží.
Zdroj: Herminapress

Sandra Nováková své pomalu blížící se jednatřicáté narozeniny oslavila stylově, konečně se rozhoupala k opuštění svého přítele, a dvojitého skoromanžela, filmového producenta Jana Nejedlého (42).

Okolí páru má jasno a jeden z nejbližších přátel herečky poskytl v neděli večer eXtra.cz zajímavé vyjádření: "Ten vztah střídavě funguje a nefunguje už delší dobu. Honza dluží jednomu spolumajiteli kasina na Praze 1 větší částku, kterou sice splácí, ale ta částka je šestimístná a Sandra už ten tlak nevydržela, to je celé."

Že odchází kvůli údajným dluhům nepopírá ani herečka, která ale nechce více celou situaci komentovat. Pár se dal dohromady před pěti lety a předloni na Silvestra se měli ti dva brát. Svatbu zrušili a přeložili na léto, aby ji následně opět zrušili s výmluvou, že je málo času (překlad: nejsou šušně) a svatba bude později.

Namísto svatby teď přišel rozchod, ke kterému ale náš zdroj dodává ještě jeden zajímavý postřeh: "De facto spolu nejsou od února, to jen teď napadlo jednu novinářku se na to Sandry zeptat - a ta nechtěla lhát."

Nejedlý ale nemusí smutnit, vždyť ušetřil za veselku. Alespoň zbude na splátku!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy