Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Novácká sexbomba Svoboda se skvěle bavila na TýTý, Ochotská chyběla. Televize s ní už nepočítá?

Petra Svoboda se skvěle bavila s Emmou a Innou.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Na slavnostním večeru vyhlašování cen TýTý nechyběly týmy všech nominovaných televizí. Ze stáje televize Nova nechyběla čerstvá hvězda obrazovky Petra Svoboda (30), která se skvěle bavila se svými kolegyněmi. Kdo ale tentokrát chyběl, to byla Michaela Ochotská (28), že by za její nepřítomností byla nedávná zpráva o jejím brzkém odchodu z televize, o kterém eXtra.cz informovalo

Jako alibi v sobotu Míša zveřejnila na svém facebookovém profilu tento status: "Krásný víkend plný radosti, lásky, štěstí a úsměvů nejen v Česku, ale taky v Rumunsku. Doufám, že i vy máte tak krásný víkend jako já." Ochotská tak přála štěstí svému milenci Lukáši Rosolovi (27), který pak v neděli získal v Bukurešti svůj první titul na turnaji ATP a postoupil ve světovém žebříčku na 35. místo.

K této zprávě připojila i fotografii se svou kamarádkou, které zřejmě byla na svatbě. Chápeme, že Míša dala přednost svatebnímu veselí, než se uměle usmívat do objektivů fotoaparátů, když s ní podle všeho na Nově už téměř nepočítají. Její křeslo v Televizních novinách podle všeho možná už zanedlouho obsadí sexy Petra Svoboda, která zatím moderuje "jenom" relaci o počasí.

Míše ale nejistý post moderátorky zatím starosti nedělá, po boku peněženky tenisty Lukáše Rosola se jistě dá velmi slušně vyžít i bez práce.

Související články

Další články