Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nováčci i staří známí ve filmu 3Bobule: Herci odhalují, co můžete od jejich postav čekat

Nováčci i staří známí ve filmu 3Bobule: Herci odhalují, co můžete od jejich postav čekat
Zdroj: YouTube
+ Dalších 20 fotografií
léto v kinech
Již brzy přijde do kin pokračování oblíbených filmů z vinařského prostředí s názvem 3Bobule. Kromě stálých herců této filmové série, jakými jsou například Tereza Ramba (30) či Kryštof Hádek (37), se divákům představí i nováčci. Sami herci prozradili, co můžete od jejich postav čekat.

Už z traileru na 3Bobule bylo jasné, že filmem provází hlas Václava Postráneckého, který se podílel na předchozích dvou filmech, ale natáčení třetího už se bohužel nedožil. Jeho postava bude divákům nepochybně chybět, ostatní herci ale promluvili o tom, co v kině od jejich postav mohou diváci čekat.

Eda z Mostu

Zcela novou postavu přezdívanou Humpl si ve filmu zahrál Michal Isteník, kterého lidé znají především jako Edu ze seriálu Most!, jež byl v loňském roce naprostým hitem. „Já hraju roli Humpla, je to zaměstnanec vinařství Michalica, který přijde o práci, protože tam trošičku krade. Myslím, že pak se začne trošku mstít,“ řekl Isteník.

Miroslav Táborský

Mezi stálice patří Miroslav Táborský, který si v Bobulích zahrál Kozderku a svou roli si oblíbil. „Ta postava mi zvláště na Moravě vynesla určitou popularitu, dost často mi ji lidi připomínali a že jim byla svým způsobem sympatická, byť to byla postava z kategorie záporných. Myslím si ale, že byla tak jako laskavě záporná,“ řekl s úsměvem Táborský.

Legendární věta

Hláška, že špačci jsou na ho*no, která zazněla z úst Mariána Rodena alias filmového Františka, diváky stále baví. „Tahle věta se zažila a hodně často se používá, když mě lidi vidí, tak si na tu větu vzpomenou. Je to hezký,“ řekl Roden.

Co všechno prozradili herci o svých rolích a o tom, co diváky v kinech čeká? Podívejte se na video, v němž se nováčci a staří známí z filmové série z vinařského prostředí rozpovídali o svých postavách i o tom, jaké pro ně bylo natáčení už třetího pokračování.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy