Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nová životní etapa Agáty Prachařové: S přítelem se pustila do byznysu, který už jednou u lidí propadl

Nová životní etapa Agáty Prachařové: S přítelem se pustila do byznysu, který už jednou u lidí propadl
Zdroj: lifeof_Agata&Marek
+ Dalších 8 fotografií
nová etapa
Agáta Prachařová v současné době neprochází zrovna jednoduchým životním obdobím, ale snaží se všechno brát pozitivně a s humorem. Už pár týdnů se netají svojí novou láskou, umělcem Markem Niessnerem (32), se kterým rozjíždí na sociálních sítích nový byznys.

Pro Agátu Prachařovou (35) je už Jakub Prachař (36) minulostí a snaží se začít odznova. Nedávno zveřejnila na svých sociálních sítích zprávu o tom, že si naordinovala detox, který má nastartovat její nový začátek.

„Od 22. 4. 2020 do 22. 4. 2021 jsem se rozhodla udělat roční detox. Žádné vepřové, žádná mouka, žádný alkohol, žádný umělý cukr. Tak schválně,“ napsala na Instagram a připojila hashtag nový start.

S přítelem, fotografem a umělcem Markem Niessnerem, to začíná vypadat vážně a hlavně fanoušci by Agátě přáli, aby to byl konečně ten pravý. „Rozhodli jsme se s mým klukem, že uděláme Instagram Single máma, single táta. A budeme dělat challenges,“ řekla bývalá modelka v livestramu Blesk.cz.

„Oba máme dvě děti, natáčeli bychom, co děláme, když máme děti a když je nemáme,“ dodala. Tak snad její nový projekt, do kterého zahrnula část své rodiny, bude mít větší úspěch než obdobný formát "Stalekerky", který však u lidí propadl. Podle reakcí lidí to ale vypadá, že by Agáta tentokrát mohla trefit do černého.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy