Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nová žena po boku Jaromíra Jágra: Žhavé fotky tajemné Dominiky, která dělá hokejistovi radost

Nová žena po boku Jaromíra Jágra: Žhavé fotky tajemné Dominiky, která dělá hokejistovi radost
Zdroj: archiv Dominiky B. / eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Už to vypadalo, že po řadě nepovedených vztahů zůstane Jaromír Jágr (48) sám, nyní se ale zdá, že není vše ztraceno. Slavný hokejista byl spatřen s krásnou brunetkou. Pohledná modelka Dominika Branišová je přitom ještě o něco mladší, než Jaromírova poslední přítelkyně Veronika Kopřivová (29).

Slavná hokejová legenda byla k vidění s neznámou krasavicí ve Špindlerově Mlýně. „Objímali se a pořád si něco špitali. Vydadali oba spokojeně,“ uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka. Redakce Blesk.cz, která přinesla další fotky, pak upozornila na fakt, že svůj nový objekt Jaromír Jágr (48) přivedl také na soukromou party v luxusní chatě vlivného státního manažera Daniela Beneše ze společnosti ČEZ.

Tajemná brunetka přitom rozšiřuje zástup modelek, se kterými česká hokejová legenda randila. Dominika Branišová se může chlubit perfektními mírami 84/60/88 a je tak jasné, že Jágr svůj čas tráví s velmi atraktivní ženou s dokonalou postavou

Podle našich informací se slečna a Jágr znají z Kladna a spojila je společná záliba, kterou je právě hokej. Dominika je navíc ještě o něco mladší, než Jaromírova poslední přítelkyně Veronika Kopřivová Zatímco té je dnes 29, Dominice je 26 let.

Více se o rozchodu Jágra s Veronikou Kopřivovou dočtete zde

Dominika Branišová

Jaromír Jágr měl pro modelky vždy slabost, o čemž svědčí jména jeho bývalých přítelkyň. Proto není divu, že nyní tráví čas právě s Dominikou, která se také živí modelingem. Možná, že legendární hokejista konečně založí rodinu.

Na její nejkrásnější fotografie se podívejte v galerii.

Více se o Jaromíru Jágrovi dočtete zde

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy