Nic jiného jí ani nezbývalo. Úkol zněl jasně – starat se o hospodářství, zatímco druhá vyměněná manželka bude ženou na mateřské dovolené.

Mladičká Lenka (21), trojnásobná maminka, si nedokáže představit život mimo město. Bojí se zvířat, nesnáší smrad hnoje a život na farmě je pro ni noční můrou. Štáb TV Nova si pro ni přichystal zkoušku a proměnil Lenčinu noční můru v krutou realitu, ze které ji málem trefil šlak.

Nadávala, měla na krajíčku, klela, ale nakonec se nedalo nic dělat. Už druhý den ráno nastoupila v pozoru do chlíva a starala se o krávy, prasata a kozy.

Štáb před ni postavil největší zkoušku jejího života, ona však tu svoji zatěžkávací má už dávno za sebou. Lenka je sice městská fiflenka, ale není žádné béčko. Zatímco největší starostí jejích vrstevníků jsou party a kocovinky, ona ve svých jednadvaceti lítá kolem manžela a tří dětí (!). První přitom čekala už v patnácti letech.

Uvidíme, jak vesnické nepohodlí na farmě a hnůj až za ušima ustojí. A to ještě ve chvíli, kdy ji čeká pořádný šok, vyměněná manželka, taktéž Lenka (43) totiž před svým odjezdem nestihla uklidit a mladičkou maminku čeká Saigon po celém domě, nejen ve chlívě! Na druhou stranu, kvůli honoráři za natáčení se dá vydržet hodně, neskutečný bordel z minulé Výměny manželek je toho důkazem!