Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nová vyměněná manželka otěhotněla už v 15 letech. Nepochopíte, na co Lenku chtěl nachytat televizní štáb!

Městská holka ve chlívě, jak tohle asi dopadne.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Jak to může dopadnout, když mladou holku z města, která žije v paneláku, pošlete na vesnici mezi krávy a další dobytek? No bude pochopitelně dělat divadlo. Jenže Lenka nakonec sundala lodičky, nazula galoše a mazala do hnoje.

Nic jiného jí ani nezbývalo. Úkol zněl jasně – starat se o hospodářství, zatímco druhá vyměněná manželka bude ženou na mateřské dovolené.

Mladičká Lenka (21), trojnásobná maminka, si nedokáže představit život mimo město. Bojí se zvířat, nesnáší smrad hnoje a život na farmě je pro ni noční můrou. Štáb TV Nova si pro ni přichystal zkoušku a proměnil Lenčinu noční můru v krutou realitu, ze které ji málem trefil šlak.

Nadávala, měla na krajíčku, klela, ale nakonec se nedalo nic dělat. Už druhý den ráno nastoupila v pozoru do chlíva a starala se o krávy, prasata a kozy.

Štáb před ni postavil největší zkoušku jejího života, ona však tu svoji zatěžkávací má už dávno za sebou. Lenka je sice městská fiflenka, ale není žádné béčko. Zatímco největší starostí jejích vrstevníků jsou party a kocovinky, ona ve svých jednadvaceti lítá kolem manžela a tří dětí (!). První přitom čekala už v patnácti letech.

Uvidíme, jak vesnické nepohodlí na farmě a hnůj až za ušima ustojí. A to ještě ve chvíli, kdy ji čeká pořádný šok, vyměněná manželka, taktéž Lenka (43) totiž před svým odjezdem nestihla uklidit a mladičkou maminku čeká Saigon po celém domě, nejen ve chlívě! Na druhou stranu, kvůli honoráři za natáčení se dá vydržet hodně, neskutečný bordel z minulé Výměny manželek je toho důkazem!

Související články

Další články