Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Výměna manželek 2021 se špindírou Lucií: Odporný zápach v zatuchlém bytě a zanedbané děti

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 6 fotografií
výměna manželek
Středeční premiérová Výměna manželek 2021 bude stát za to. Na jedné straně se představí maminka Alena, která má dospělého syna a potrpí si na pořádek a řád. Na druhé straně se seznámíme s Lucií, která je maminkou čtyř dětí a na první pohled je z jejího bytu poznat, že uklízená domácnost jí nic neříká. Vše se vyhrotí mezi osmi očima, kdy Lucie chytne vysloveně záchvat a naprosto nesrozumitelně a bezdůvodně slovně napadne zhroucenou Alenu.

Premiérová Výměna manželek bude pořádný bizár. Maminka Alena má jednoho dospělého syna a je zvyklá mít doma uklizeno, i tak si ale ráda udělá čas na odpočinek. V její rodině panuje klid a harmonie.

„Chtěla jsem hlavně zjistit, jak žije jiná rodina,“ říká Alena, pro kterou se deset dní v náhradní domácnosti stanou doslova peklem. Lucie je matkou čtyř dětí a partnerkou o desítky let staršího muže, který pracuje v čističce.

Obě ženy pocházejí z naprosto odlišných poměrů a to se samozřejmě odrazí na celé Výměně manželek. Alena bude doslova šokovaná z toho, že děti Lucie absolutně postrádají hygienické návyky. „Já jsem je naučila splachovat záchod a mýt si ruce,“ svěřila se mezi osmi očima Alena. Navíc v bytě Lucie byl neskutečný nepořádek a zápach, který pocházel hlavně z kočičího záchodu.

„Do Výměny jsem šla proto, aby jiná matka zjistila, jaké to je vychovávat čtyři děti,“ říká Lucie.

Jak se budou cítit v cizích domácnostech? Komu prasknou nervy? A jak zvládne Lucka zvyklá na ruch dětí pobyt v bytě, kde se jí spíš vyhýbají?

Nové díly Výměny manželek startují ve středu 6. ledna od 20:20 na Nově.

Související články

Další články