Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nová vizáž kvůli starší ženě: Sámer Issa vysvětlil, proč si změnil barvu vlasů

Nová vizáž kvůli starší ženě: Sámer Issa vysvětlil, proč si změnil barvu vlasů
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
REBEL
Někdejší hvězda první řady SuperStar Sámer Issa (34) překvapil mnohé své kolegy, ale i fanoušky změnou vlasové vizáže. Blonďaté kadeře by u něj čekal málokdo... Teď redakci eXtra.cz vysvětlil důvod, proč došlo na novou image. A zase v tom je žena.

Sámer se netají tím, že je zamilovaný až po uši. Rok randí s přítelkyní Pavlou (43), která do jeho života vnesla mnoho nových věcí. S rebelstvím prý dávno skončil a teď žije konečně spokojený život.

"Jsem zamilovaný a Pavla mi otevřela oči. Vím co chci a plním si sny. Jsme spolu rok a prakticky jsme spolu každý den," prozradil eXtra.cz Sámer, který na sebe upozornil v historicky první pěvecké show SuperStar.

Teď se někdejší král večírků pochlubil se změnou vizáže. Málokdo u něj čekal, že se ve společnosti objeví jako blonďák. "Novou vizáž, tedy barvu vlasů mám proto, že jsem to cítil. Dá se na to nahlížet různě. Pro mě to ale znamená nový start," řekl tajemně eXtra.cz zpěvák.

Sámer konečně našel ženu, která ho dělá šťastným a povzbuzuje ho v jeho rozhodnutích a práci. I když je Pavla o 9 let starší, Sámerovi věkový rozdíl nevadí. „Poznali jsme se na mých narozeninách, zajiskřilo to, pár měsíců jsme si psali a pak to přerostlo ve vztah… Dvakrát jsme byli na společné dovolené a užíváme si skvělých citů. Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité,“ řekl eXtra.cz zpěvák, který se pyšní hudebním talentem, ale také několika skandály z minulosti. „Jsem už hodný kluk,“ usmíval se Sámer, který tak dal najevo, že jeho bouřlivá období jsou dávno za ním. A proto si do nové životní etapy nadělil i novou vizáž.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy