Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nová vila Like House 2 odtajněna: Podívejte se, kde bude řádit Agáta Hanychová spolu s ostatními

Nová vila pro influencery.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

V pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima Show očekávaná druhá série populárního pořadu Like House 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou (36). Účastníci druhé série se nastěhují do nové vily, vzdálené několik desítek kilometrů od Prahy. Podívejte se, jak to ve vile vypadá.

Vila, kde budou influenceři pobývat, je komplex, který byl postaven jako rodinné centrum, má celkem 1167 metrů čtverečních včetně velké zahrady. Uvnitř najdou čtyři pohodlné ložnice, kuchyni a velký obývací prostor s ikonickým neonovým nápisem Like House nad sedací soupravou.

Zahrada nabídne venkovní sezení, vířivku i otužovací káď. Součástí komplexu bude také známá zpovědnice, kam chodí soutěžící pravidelně vyjadřovat své myšlenky, názory a komentáře. Soutěžící ve vile přivítá spousta balonků a nápis na svíticí tabuli – Let the show begin.

Do vily se nastěhují tito soutěžící: Agáta Hanychová, Tereza Koubková, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samake, Kristal Shine, Jakub Smrek, Sebastian Šikl a Ela Yababy.

Agáta Hanychová: Musím vydržet s jinýma dětma

"Bude to výzva… Musím vydržet bez svých dětí s jinýma dětma," směje se Agáta Hanychová a dodává: "Nikoho z influencerů, kteří nastoupí se mnou do vily, neznám. Zato můj desetiletý syn Kryšpín je zná všechny a řekl, že do Like House prostě musím jít. Navíc mým hlavním zdrojem příjmů je teď Instagram a tahle show k sociálním sítím patří. Nepotřebuju vyhrát, nemám připravené žádné zbraně. Spíš se budu snažit ostatním pomáhat."

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem Like House 2 Night show. "V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci," vysvětluje kreativní producent reality show Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima Show každý všední den ve 22.00.

Související články

Další články