Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nova v přísném utajení chystá ZÁSADNÍ PROJEKT z minulosti. Neuvěříte, co se vrátí na obrazovky!

Václav Vydra v Kameňáku 4.
+ Dalších 5 fotografií
Někomu možná spadne brada z toho, co si teď přečte. Televize Nova v naprostém utajení začala minulý týden natáčet nový seriál, na který velmi sází a jenž by se měl stát vlajkovou lodí jejího programu. Díky tomu se na obrazovky vrátí strašně známý formát, který lidé milovali před patnácti lety.

Řeč není o ničem jiném než o seriálu Kameňákov. Jestli vám název něco říká, jste na správné stopě. Jde o dílo volně související s pentalogií Kameňáků o přitroublém policejním náčelníkovi Pepovi Novákovi, jeho synovi Pepíčkovi, nadržených učitelkách ze základky a o dalších obyvatelích z Kameňákova.

Když v roce 2003 přišel první díl do kin, zbořil žebříčky návštěvnosti a při prvním vysílání na Silvestra v televizi nikdo ani nedutal a všichni byli přikovaní k obrazovkám.

Nova nyní doufá, že takový úspěch opráší.

„Máme většinu podstatných původních herců, ale i nové postavy. Autoři na scénáři pracovali dlouhou dobu, je vyšperkovaný. Divákům se to bude líbit,“ tvrdí zdroj z televize na Barrandově.

Jenže když jsme se práskače chtěli zeptat na konkrétní jména, třeba Václava Vydru nebo Danu Morávkovou či Jirku Pomeje, týpek oněměl. Prý se bojí jako čert kříže. Od dalšího člověka asi víme proč.

„Všichni, kteří na projektu pracují, mají pod vysokými pokutami přísně zakázáno o tom jakkoli mluvit. Zkuste se někoho z herců zeptat: radši by přiznali okrádání vlastní mámy, než že taky dělají na Kameňákově. Nova z toho dělá tajemnější natáčení, než kdyby to režíroval sám Spielberg,“ přidal dobře informovaný člověk. Jestli se dílka dočkáme už na podzim (natáčí se celé léto), nebo až na jaře, to prozatím zůstává ve hvězdách.

Mohlo by vás zajímat

Další články