Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nova utnula naděje: Ordinaci si v televizi opravdu už nikdy nepustíte

Čestmír Mázl nebyl vždy nejvěrnější partner.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Konec nadějí

Už to pomalu vypadalo nadějně pro ty, kteří nechtějí měsíčně platit za Voyo, aby mohli vidět pokračování Ordinace v růžové zahradě, televize Nova ale veškeré předchozí náznaky dobrých zpráv zařízla. Kdo bude chtít spatřit nové osudy svých oblíbených hrdinů, bude zkrátka muset vytáhnout peněženku.

Ordinace jen za peníze

Seriál Ordinace v růžové zahradě s Čestmírem Mázlem (Petr Rychlý) v přední linii na televizních obrazovkách skončila před pár měsíci, pak se s velkou pompou ohlásilo to, co redakce eXtra.cz věděla už dávno: seriál bude od září vlajkovou lodí streamovací platformy Voyo, která na měsíc stojí 159 korun.

Ihned se strhnula bouře nevole především divaček, které odmítaly platit za sledování své oblíbené televizní show.

Jistou naději v jednom z rozhovorů přinesla spoluředitelka Novy. „Originální formáty jenom na Voyo platformu budou exkluzivně po dobu tří až šesti měsíců, a pak se teprve přesunou na běžnou televizi,“ sdělila tehdy Klára Brachtlová.

Mnoho dosud zklamaných fanynek seriálů to nadchlo, jenže stanice má pro ně nyní špatné zprávy.

Nova: S Ordinací se v TV už nepočítá

Od března, kdy rozhovor vznikl, se prý změnily strategické plány Voyo a situace má dnes už být zcela jiná.

„Přechod Ordinace je prvním z výraznějších kroků v masivním programovém rozvoji Voyo.cz. A nezůstane jen u Ordinace – připravujeme celou řadu dalších formátů. Stejně jako Ordinace i tyto připravované novinky budou nabízeny exkluzivně a výhradně předplatitelům Voyo. S jejich uvedením v televizi tedy nepočítáme,“ uvedl pro eXtra.cz ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček.

Samozřejmě se může stát, že jestliže nyní se s uvedením na obrazovkách Novy nepočítá, za dalších pět měsíců může být zase vše jinak. Kdo má ale postavy Ordinace rád, ten by se asi neměl spoléhat na momentálně jen teoretickou možnost, že by se dočkal i v klasickém televizním vysílání.

Změna Voyo aplikace

Dobrou zprávou pro již současné uživatele aplikace Voyo, která má podle řady kritiků zastaralé a těžko použitelné uživatelské rozhraní, je slib, že Nova i v této oblasti chystá řadu obměn a nových funkcí, aby měli diváci co nejlepší komfort. Tak je tu přece jen alespoň něco, co potěší…

Související články

Další články