Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nová Ulice: Gábina dováděla s Hermanem, do toho se vložil nechtěný nápadník

Seriál Ulice: Peprné scény ve wellness a nechtěný nápadník
Zdroj: se souhlasem tv nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
ulice

První díly zbrusu nové série nekonečného seriálu TV Nova Ulice okořenilo pár pěkně peprných scén. Ty se odehrály během wellness pobytu, na který společně vyrazili herci Aneta Krejčíková a Jan Holík v podobě svých seriálových postav Gábiny Pumrové a Jirky Hermana. Oba protagonisté pro Novu prozradili, jak si natáčení užili a co je pro ně největší relax. 

Zasloužený odpočinek

Jak oblíbená herečka Aneta Krejčíková, tak i její kolega ze seriálu Ulice Jan Holík mají doma malé děti, proto pro ně bylo natáčení prvních epizod 18. série pořadu doslova balzámem na duši. Celé se totiž odehrávalo ve wellness, kam si jejich seriáloví hrdinové vyrazili na relaxační pobyt.

„Wellness pobyty a různé relaxační procedury si rád užívám,“ okomentoval natáčení ve wellness Honza Holík alias Jirka Herman pro TV Nova. „Ale při aktuálním pracovním vytížení a veškerém kolotoči kolem dětí jsem rád, když se s ženou alespoň v klidu navečeříme. Takže jet někam na wellness, to je teď docela nepředstavitelný," dodal s tím, že by mu klidně stačilo, kdyby si mohl alespoň sám se sebou zaskočit na pivo.

Aneta Krejčíková svého kolegu podpořila a přiznala, že to má dost podobné. "Práce je hodně, a když do toho přijdou děti, tak na vás samotného už mnoho času nezbyde,“ prozradila herečka, která se začátkem letošního roku se svou rolí Gábiny do Ulice po pauze vrátila.

Nemá to lehké

Ani její seriálová postava nemá zrovna jednoduchý život. Jako samoživitelka a podnikatelka na sebe nikdy moc nemyslela. To se jí bohužel na jaře zdravotně vymstilo a teď se po náročné léčbě rakoviny děložního čípku pomalu dává dohromady. Po celou dobu jí byl obrovskou oporou právě Jirka Herman, jenž s ní nyní vyrazí dokonce i do lázní.

Komu by se zdálo zvláštní spojení svérázného policisty a relaxačních procedur, nebude daleko od pravdy. Z relaxačního pobytu, který mu od počátku nebyl moc po chuti, se nakonec vyloupla jeho noční můra. A nápadník, který mohl na Gábině oči nechat, situaci také příliš neprospěl. Ovšem ani Gábina si wellness neužila tak, jak si přála.

Krejčíková se nedávno objevila i na na akci televize Nova, kde jako Gábina Pumrová samozřejmě nemohla chybět. Dvojnásobná maminka prozradila, že si svůj život bez práce nedokáže představit a být dlouhodobě ženou v domácnosti by ji rozhodně nenaplňovalo. "Kdybych měla být na mateřské třeba osm let, to bych se asi zbláznila," řekla Krejčíková v rozhovoru pro eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy