Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nová tenisová hvězda Markéta Vondroušová: Je jí teprve 19, nebojí se ukázat V PLAVKÁCH

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Tenisová superstar
Tenisový svět upíná zrak k české vycházející hvězdě Markétě Vondroušové (19). Rodačka ze Sokolova zazářila na letošním turnaji Roland Garros. A je jisté, že jde pouze o první z dlouhé řady úspěchů, které devatenáctiletou krásku čekají.

Český tenis má novou superstar! Markéta Vondroušová (19) o sobě dala vědět na Roland Garros, kde si připsala své první velké vítězství. A nikdo z ní nedokáže spustit oči!

Blondýnka ze Sokolova se sice na kurtu pere jako drsná lvice, jakmile však sundá svůj ikonický zahnutý kšilt, je z ní něžná kráska. Nesporně to dokazuje i skutečnost, že si ji hýčká dlouholetý přítel. Takže pánové, rovnou si nechte zajít chuť, Markéta je zadaná.

Kromě výrazného kšiltu všechny zaujalo Markétino tetování. "No rain, no flowers," stojí nad jejím pravým loktem. „Ten citát mám prostě ráda. Tetování mám docela dost, ale jsou schovaná,“ prozradila Vondroušová.

Markéta Vondroušová začala hrát tenis už jako čtyřletá. A je jisté, že o ní bude ještě hodně slyšet. Vždyť až do roku 2015 byla juniorskou světovou jedničkou. Držíme pěsti a těšíme se na další úspěchy!

Související články

Další články