Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nová stopa ve vyšetřování: Tadeášek mohl zemřít mnohem dříve, než si myslí příbuzní

Nová stopa ve vyšetřování: Tadeášek mohl zemřít mnohem dříve, než si myslí příbuzní
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
vyšetřování
Jak přesně zemřel malý Tadeáš? Policie vyloučila, že by dítě někdo unesl. "V tuto chvíli prověřujeme možné nedbalostní jednání," uvedla policejní mluvčí. Podle informací eXtra.cz se prověřuje i možnost, že miminko umřelo dříve, než se dosud předpokládalo.

Matka malého Tadeáše v pátek večer ohlásila únos miminka. Tvrdila, že usnula a Tadeáš zmizel i s kočárkem. Rodina této verzi od začátku vyšetřování nevěřila. A kriminalisté dali babičkám za pravdu. O žádný únos nejde.

"Případ pro nás neskončil. Jen podle předběžných výsledků soudní pitvy jsme zjistili, že se neprokázal úmyslný trestný čin nebo odpovědnost osoby za úmyslný trestný čin. V tuto chvíli prověřujeme možné nedbalostní jednání," uvedla mělnická policejní mluvčí Markéta Johnová.

Kdy a jak umřel?

Policie podle našich informací vyšetřuje také verzi, že Tadeáš zemřel dříve než v pátek večer. Na sociální síti se začaly množit spekulace, že matka a její přítel byli v parku přes noc. Měli u sebe také kočárek, ale byla velká zima. Podle těchto spekulací bylo dítě s matkou dlouho venku, přestože panovalo chladné počasí. Pak se něco stalo a matka nahlásila únos.

"Nestarala se, stávalo se, že ji lidé potkávali opilou s kočárem. Všímalo si toho dost okolí. Spíš zfetovaná usnula a zapomněla na něj," uvedl pro MF Dnes člen rodiny.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy