Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nová stopa v případu zmizelé Maddie McCann: Objevilo se důležité svědectví

Madeleine McCann: Důležité svědectví v případu
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Svědectví

Britka Madeleine McCann se pohřešuje už od května 2007, kdy zmizela z hotelu v portugalském letovisku Praia da Luz. V té době jí byly tři roky a policie se domnívá, že byla unesena. Jeden z hlavních podezřelých v případu je Němec Christian Brueckner, který, jak zjistil web Daily Mail, se v osudný večer pohyboval v blízkosti hotelu.

Christian Brueckner je jedním z hlavních podezřelých v případu zmizelé dívky Madeleine McCann. Ta se měla vytratit z pokoje v portugalském letovisku Praia da Luz. Její rodiče odešli s přáteli na večeři a nechali ji i její dva mladší sourozence v hotelovém pokoji, a když je šla maminka zkontrolovat, malá Maddie už v pokoji nebyla. Od té doby začalo vyšetřování, které trvá už mnoho let a Maddie se stále nenašla.

Důležité svědectví

Nyní se objevilo nové svědectví. Bývalá přítelkyně Christiana Bruecknera Nakscije Miftari prozradila webu Daily Mail, že během osudné noci byl Brueckner velmi blízko vily, z níž Maddie zmizela. Vzpomněla si navíc, jak se její přítel odmlčel, když se ho na Maddie zeptala. Následně řekl: „Vím o Maddie, byl jsem v té době poblíž hotelu. Nic víc neřeknu, nejsem hloupý, jsem obchodník.”

Miftari se s Bruecknerem rozešla, jelikož našla u něj v mobilu dětskou pornografii, která nejvíce obsahovala malá blonďatá děvčátka.

Brueckner je usvědčený pedofil

Jedná se o velmi důležité svědectví, které může pomoci usvědčit Bruecknera. Němečtí žalobci jsou přesvědčení, že Maddie z resortu Ocean Club v Praia da Luz unesl, ale zatím stále ještě shromažďují důkazy. Sám Christian, který je usvědčeným pedofilem, se k činu nikdy nepřiznal.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy