Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nová stopa v pátrání po synech moderátorky Wisterové: Otec je zřejmě odvezl za oceán

Slovenská moderátorka prožívá těžké životní chvíle.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
pátrání
Slovenská policie vyhlásila minulý týden pátrání po dvou malých synech (5, 8) slovenské moderátorky Very Wisterové. Harlow Pax Hulsh (8) a Theodor Steven Hulsh (5) zmizeli ve čtvrtek v Bratislavě, kde byli naposledy viděni s otcem v obchodním centru. Nyní se objevila informace, že se děti i s otcem pohybují v Kanadě. Celá rodina je strachy bez sebe.

Harlow Pax Hulsh a Theodor Steven Hulsh byli naposledy viděni ve čtvrtek 24. října kolem půl páté odpoledne. Tou dobou se společně se svým otcem pohybovali v nákupním centru v Bratislavě. Web Topky.sk informoval o tom, že je možné, že otec chlapce odvezl za hranice.

Nyní se ukázalo, že by to tak opravdu mohlo být. Následující den po tom, co se objevila zpráva, že jsou synové Very Wisterové nezvěstní, se na sociální síti na stránce zveřejňující hledané osoby objevila šokující informace o místě pobytu chlapců s otcem Jeremym. Zprávu uveřejnil přímo správce stránky Štefan Farkaš. "Dvě děti, které odvezl otec, přistály v Kanadě," napsal.

"Objevila se informace o tom, že dva nezletilí, po kterých bylo vyhlášeno mimořádné pátrání, jsou v Kanadě. Mám to od dvou spolehlivých zdrojů - bývalých policistů, kteří pátrali po osobách. Děti jsou živé a zdravé na sto procent, mám to ověřené," uvedl Farkaš slovenskému deníku Nový čas.

"První informaci o tom, že děti přistály v Kanadě i s otcem, jsem získal v pátek krátce před půlnocí. Druhá zpráva přišla v sobotu po obědě, prý už jsou děti nalezeny a řeší se jejich návrat domů. Žádné další informace bez oficiálního stanoviska policie sdělovat nebudeme," uzavřel Štefan Farkaš.

Farkašovi, který byl 11 let šéfem bezpečnosti nadnárodní společnosti, ale tuto informaci žádný oficiální zdroj nepotvrdil. Otázkou tedy zůstává, zda to není zavádějící informace. V pondělí svou zprávu Farkaš ještě rozšířil. Tvrdí, že otec s dětmi odletěl ze soukromého maďarského letiště do Londýna a odtamtud letěli do Kanady. V Kanadě je měl vyzvednout Jeremyho bratr, který žije v Chicagu.

Slovenská policie potvrdila, že intenzivní pátrání po chlapcích stále pokračuje. Pro celou rodinu i chlapce samotné se jedná o extrémně traumatizující zážitek.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy