Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nová špindíra z Výměny manželek Pavla (29): Žádný úklid, použitá plenka ve skříni, všude hnus!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 27 fotografií
Výměna
GLOSA: Výměna manželek má novou adeptku na titul největší špindíry! Pavla (29) z Ostravy je buď chronická lhářka, anebo jí přeplo a lež pojala za pravdu. Jinak se nedá vysvětlit, že všude troubí, jak doma uklízí, ale její byt je ve skutečnosti v tristním stavu. Náhradní manželka Petra (37) se nezmohla na slovo, když ve skříni s oblečením našla pokálenou plenku!

Máme za sebou jeden z nejnechutnějších dílů Výměny manželek Korunovaci Pavly (29), matky dvou malých dětí, na největší špindíru v historii reality show teď nestojí nic v cestě.

Téměř třicetiletá paní z Ostravy má velký problém. Ačkoliv tvrdila, že se o domácnost stará zodpovědně, realita je úplně někde jinde. Když do bytu v paneláku dorazila náhradní manželka Petra (37), málem omdlela. A to netušila, co všechno ji ještě čeká.

Plesnivá látka na gauči, všude chuchvalce prachu a téměř žádné čisticí prostředky. Tak to vypadalo u Pavly doma. Ta se přitom dušovala, že úklid má v malíčku. Jenže to by si nesměla pustit do bytu soudného člověka. Už na první pohled totiž bylo patrné, že je to tam v totálním rozkladu. Kdyby se špína měla začít měřit, jednotku by mohli odvodit od Pavlina bytu.

Petra si prošla hotovým peklem. Hned po příchodu na ni čekalo překvapení v záchodové míse, v dětském pokoji se uklízelo naposledy při posledním sjezdu komunistické strany a ve skříni s oblečením našla pokálenou plenku ani ne dvouletého syna. Tomu Petra musela koupit spodní prádlo i pyžamo!

Není divu, že se Pavla po pár dnech pohádala s Petřiným manželem Jardou (49), který ji usadil jako malého spratka.

Vraťme se ale k Pavlinu tvrzení. Ta je přesvědčená, že má doma vysmejčeno prvotřídně. Že by potíže se zrakem? Nebo prostá lež? Posuďte sami, takhle zkrátka uklizený domov nevypadá!

Související články

Další články