Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nová špindíra z Výměny manželek? Aneta (28) se nesprchovala a zůstala po ní nechutná věc

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
Výměna
Seznam účastnic Výměny manželek, které si s hygienou ani úklidem netykaly, se po středeční epizodě rozrostl o Anetu (28) z Trhových Svinů. Alespoň je o tom přesvědčená náhradní manželka Lucie (26) se svým manželem Zdeňkem (28). Milovnice zvířat se prý za celou dobu osprchovala nanejvýš třikrát, navíc po sobě zanechala nechutné překvapení!

Garsonka, v ní deset zvířat a Aneta (28) s Lukášem (28) a synem Ondřejem (8). Tohle nemůže fungovat, řekne si každý. A je to pravda...

Drsným šokem si ve Výměně manželek prošla Lucie (26), která přišla z rodinného domku do malého bytečku. Nejprve ji zarazil zápach moči, pak i další věci. Třeba tresty pro osmiletého chlapce, jenž musí za trest klečet na tvrdé dřevěné podložce.

A rozčarování čekalo i na jejího manžela Zdeňka (28), jenž by si Anetu domů za běžných okolností rozhodně nepustil. "Nevím, jakým způsobem se stravuje, nebo jestli řeší, jak vypadá. Podle mě by o sebe měl takový člověk dbát. Když je někdo při tělě, dát si dvakrát denně sprchu by neměl být problém. Nějak jsem ji nesledoval, ale jestli tady běžela voda třikrát, tak je to asi moc. Což je šílený," řekl Zdeněk televizi Nova po natáčení.

Lucie se těšila domů do Kbelan, ale ani tam nemohla ještě několik dní na druhou rodinu zapomenout. Zejména proto, že Aneta po sobě nechala odporný nepořádek.

"Další den jsem musela začít uklízet. Ani nevytřela a zaprala prádlo," postěžovala si.

Tak snad teď bude Aneta víc pečovat o sebe a rodinu, než o svých deset domácích mazlíčků.

Související články

Další články