Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nová soutěž Zeď: Se správným parťákem můžete skončit v balíku

ASTRONOMICKÉ VÝHRY
Televize Prima chystá další soutěž ve stylu Chcete být milionářem. Tentokrát to ale bude zapeklitější. Na vrcholek "zdi" se dostanete jedině bezchybnou spoluprací se svým parťákem.

TV Prima vyhlašuje casting na připravovanou vědomostní soutěž s pracovním názvem Zeď. Inspirovala se na americké stanici NBC, která od roku 2016 vysílá soutěž pod názvem The Wall. Show už v převzatém formátu odvysílaly televize ve více než dvaceti zemích světa. Slibuje nejen zábavnou a napínavou podívanou, ale i astronomické výh­ry.

„V každém díle nového pořadu se dvojice spoluhráčů snaží dostat přes vědomostní otázky k co největší výhře. Nestačí ovšem jen znát správné odpovědi, ale především jeden druhého. Nejistota v dosažení obrovské výhry trvá až do samotného konce pořadu. Páry musí správně odpovědět na otázky, předvídat rozhodování toho druhého a pak už jen doufat, že na ‚zdi‘ padnou ty nejvyšší částky…," anoncuje TV Prima.

Pokud se chcete do soutěže přihlásit, máte jedinečnou možnost. Stačí kliknout na tento odkaz a vyplnit formulář. Hodně štěstí (i při výběru správného soutěžního kolegy)!

Mohlo by vás zajímat

Další články