Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nová sociální síť je hitem: Těchto 21 celebrit se vyplatí na TikToku sledovat!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
slavní
Aplikace TikTok se stala v roce 2018 jednou z nejstahovanějších appek vůbec. Funguje na stejném principu jako aplikace Musical.ly, s níž byla sloučena. Ve zkratce jde o formu sociální sítě, na níž lidé přidávají maximálně 15 sekund trvající klipy, které lze vylepšit o různé filtry, samolepky a efekty. Těchto 20 celebrit ji hojně využívá a rozhodně se vyplatí je sledovat, jejich příspěvky totiž stojí za to!

Aplikace TikTok se stala téměř přes noc hitem. Měla stejného majitele jako její předchůdkyně Musical.ly, ten se nakonec rozhodl tyto aplikace sloučit a TikTok si tak stáhlo už přes 500 milionů lidí po celém světě.

Zcela zřejmě jsou mezi nimi i některé celebrity a jejich počty stále rostou. Některé z nich už tuto aplikaci využívají víc než Instagram. Příspěvky slavných skutečně stojí za to a celebrita ke sledování se najde opravdu pro každého. Na TikTok se totiž přidali herci, zpěváci, komici i slavní sportovci.

V galerii se můžete podívat na hvězdy, které si na této sociální síti nesmíte nechat ujít, i s přezdívkami, pod kterými je tam najdete!

Související články

Další články