Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nova slaví 20 let: Připomeňte si 5 pořadů, které už na obrazovce neuvidíte, ale nikdy jste na ně nezapomněli

Televize Nova slaví 20 let výročí od svého vzniku.
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další fotografie

4. února roku 1994 se poprvé rozsvítila na obrazovkách televize Nova. Během dvaceti let se tvorba naší nejúspěšnější komerční stanice neustále mění a přizpůsobuje vkusu diváků. Připomeňte si pět úspěšných pořadů, které Nova během své existence odvysílala, a přesto, že se už řadí do kategorie retro, stále na ně věrní diváci televize nezapomínají.

Eso

Hudební hitparáda v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou zaznamenala obrovský úspěch. Pozdrav „Čágo bélo, šílenci“ se stal legendární hláškou a z Terezy se stala jedna z nejoblíbenějších moderátorek u nás. Po ní pořad moderoval Leoš Mareš (37).

Áčko

V talkshow Áčko se často probírala velmi složitá témata, která měl možnost divák sledovat z pohledu odborníků, lidí, kterých se týkala, ale i z pohledu diváků přítomných ve studiu. Pořad moderovali Gabriela Bártíková, Šárka Kubelková, Pavlína Wolfová a Honza Musil.

Do-Re-Mi

Hudební pořad s moderátory Pavlem Trávníčkem a Sabinou Laurinovou a hvězdnou porotou umožnil ukázat talent mnoha zpěvákům a zpěvačkám, z nichž někteří se stali hvězdami hudebního šoubyznysu, jako například Aneta Langerová nebo Matěj Ruppert (35).

Kolotoč

Pavel Poulíček se na Nově zapsal jako sportovní moderátor, ale také jako moderátor soutěže Kolotoč. V zábavném pořadu soutěžící hádali písmena pořekadla nebo pranostiky, získávali za to body, které mohli navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosoval obálku s výhrou.

Peříčko

V letech 1997 – 1998 přišla do Čech novinka v podobě erotického pořadu Peříčko. První erotický pořad u nás moderovala Sára Saudková a se svými hosty probírala ožehavá témata. Peříčko bylo proloženo spoustou reportáží na téma sex a své intimní soukromí poodkrývaly i známé tváře.

Související články

Další články